Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a nő vagy a férfi...

Szerintetek a nő vagy a férfi választ?

Figyelt kérdés

Rengetegen mondják, hogy mindig a nő... De! A férfiak sem mennek oda mindenkihez. Kiválasztják kivel akarnak megismerkedni és ahhoz mennek oda, tehát a nő innestől csak azok közül "válogat", akik őt választották, ergo mégiscsak elsőként a férfi választott.


Nyilván, nem kötelező csak a férfinak kezdeményezni. Viszont ez szerintem még mindig ritkább és nem hiszem, hogy annyira sikeres lenne. Kicsit olyan, hogy akkor most a nő próbálja meghódítani a férfit, de ebben hol van az, hogy a nő legyen nehezen kapható, mert különben lehordják mindennek, a férfi meg legyen határozott és ő hordja a nadrágot a kapcsolatban? Ez ugye más kérdés, mint a választás, de nem egy teljesen mellékes kérdés a "súlyozás" szempontjából.


Nektek mi a véleményetek?



2013. okt. 31. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
a nő választ
2013. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2013. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindketten választanak..
2013. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy kifejezetten az egyik nem választana, ez az egész a kölcsönös szimpátián alapul. Ha nekem bejön egy pasi, de én nem tetszem neki, akkor hiába választom szívem szerelmének, nyilván nem fogunk összejönni. Ugyanez történik fordítva, tehát ez egy oda-vissza működő kapcsolat.


Nincs választás, csak kölcsönös vonzalom. Ez meg nehogy már bárkinek a hibája legyen :D

2013. okt. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen nemű vagy kérdező?

Én nő vagyok és volt már olyan, h én választottam, de nem úgy, ha abból aki odajött hozzám, hanem én szemeltem ki őt :P Na jó igazából ez így teljesen nem is igaz, mert már az első találkozásunkkor volt egy ilyen "összevillanás" vagy nem is tudom hogyan mondjam...tudod mikor érzed, h kölcsönös a vonzalom és érzed, hogy úgy van vmi...nehéz ezt leírni na. :) Amúgy sztem ez a legideálisabb, csak baromi ritkaság, velem többször ez nem is fordult elő az életben (idáig).

2013. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy bárki bármiben is hibás lenne ezzel kapcsolatban.


Nő vagyok.

2013. okt. 31. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:

nőként én szoktam kinézni és csábítani a pasit.

aki csak úgy random odajön és leszólít, azt elküldöm

szóval én választok, odamegyek, rámászok és vagy hagyja magát vagy nem

tehát elsőnek én, meg még van pár ilyen csaj

2013. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legjobb esetben mindkettő.
2013. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Moszuke ***** válasza:

"a férfi választ a nő dönt."

nem hallottad még?:)

2013. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férfi ahhoz megy oda, aki észrevette, tehát már itt van egy választás a nő részéről.

(Egyébként sem érnék rá végigkérdezni az összes csinos lányt, hogy összehozunk-e valamit.)

Arról is a nő dönt, hogy lesz-e továbblépés.

Nekünk annyi marad, hogy egyes lányoknál nem kezdeményezünk, akkor sem ha várnák.

2013. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!