Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság több férfi választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság több férfi választ 20 évnél nagyobb korkülönbségű párt?

Figyelt kérdés
Mostanában tűnt fel, hogy van négy férfi ismerősöm, 48-49 évesek, az egyiknek tudom, hogy 29 éves a barátnője, a másiknak 25 körüli, a másik kettő nős, és a feleségek 30 körülinek néznek ki.
2012. okt. 18. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél több? Mint régebben, vagy hogy érted?
2012. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez régen is így volt.
2012. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régen is így volt. Akkor senki nem panaszkodott hogy a 14 éves lányt hozzáadták a 40 éveshez... most meg, mindenki ki van akadva... nyilván, hisz a média is ezt nyomja a pofánkba. Gyakrnak azért ítélekznek a korkülönbség felett, mert biztos csak dugásra használja a csajt az idősebb pasi, holott egy csajjal egykorú is ugyan úgy tudja bántani... ez egyén függő.
2012. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom 38 éves, 17 év van köztünk. Az első férfi, akivel tényleg boldog vagyok és jól érzem magam, de mindenki úgy néz rám, mint egy ufóra, ha megmondom, hogy mekkora a korkülönbség köztünk. :S Zavaró, mert az emberekben rögtön felmerül a kérdés, hogy mire kell egy 38 évesnek egy 21 éves és fordítva. Sokan azt hiszik, hogy pénz miatt, vagy más haszonleső szándék miatt, de ez marhaság. Több barátnőmnek is idősebb pasija van és most ez így jó is. 21l.
2012. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!