Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha többen is már megkérdezték...

Ha többen is már megkérdezték (vonaton), hogy segítsenek-e neked levenni a bőröndöd, és csak neked segítettek, az egyáltalán jelent valamit, vagy csak rendesek akartak lenni?

Figyelt kérdés
ráadásul egyszer nekem volt a legkisebb, és legkönnyebb bőröndöm, mégis csak az enyémet veszik le.
2013. okt. 28. 13:39
 1/10 anonim válasza:
Mit kéne jelenteni? Tán megakarnak dugni? Szimpla udvarisság volt az egész, persze, ha jól nézel ki valószínüleg előbb segít neked egy srác mint pl egy idős maimnak... de más egyebet nem jelent amúgy. Én is a vonaton pl jobb szeretek utazni egy kabinba egy fiatal szép lánnyal mint egy öreg asszonnyal!
2013. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nem voltál olyan béna, mint barátnőm megeshet?!

Feldobta a táskáját a tárolóba, csak nem vette észre, hogy nem volt benne üveg... aztán a bolond megint megpróbálta... Felállt egy férfi és segített neki én meg a padlón ültem úgy röhögtem...

2013. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer mentem vonaton 1 fülkében voltam 1 szarajevói sráccal :D angolul tök elbeszélgettünk és mivel velem volt a kutyám, így lehetetlenség volt, hogy lebírjam cipelni a nagy táskámat és segített nekem :) szimpla udvariasság
2013. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tevetke ***** válasza:
#2 XD
2013. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elég vicces lehetett :D de nem , simán én is le tudtam volna venni(nem szerencsétlenkedtem), csak gondoltam nem hagyom, hogy "kárba vesszen" :D
2013. okt. 28. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne is hagyd :)
2013. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha szép csaj vagy akkor én is szívesen segítek, csak maga azért, hogy váltsunk 2 szót és jól érezzem magam, legyek kapcsolatban vagy szingli, tökmindegy. Persze a nagymamának is segítek.
2013. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jól nézel ki.

Én tíz éve utazom heti rendszerességgel, van viszonyítási alapom :D Ha jókedvem van és csinos vagyok, tuti hogy segít valaki. Ha félkómásan ülök félrecsúszott pulcsiban a hajnali vonaton, tuti hogy senki nem fog segíteni. Ez van :)

2013. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2013. okt. 28. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
én az öreg néninek is segítenék, de a fiatal lánytól utána próbálnék számot, emailcímet kérni. Az öreg mamitól meg nem.
2014. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!