Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok segítettek? Randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok segítettek? Randira hívok egy lányt. De ez most nem egyszerű randi lesz.

Figyelt kérdés
Azért nem egyszerű mert régebben is találkoztunk ..olyan randiformán.Meg ismerem is rég.Szerintem sejti ,hogy tetszik nekem.Már 1 éve majdnem nem találkoztunk fb-n néha beszéltünk.Rengeteg mesélni valója lehet szerintem neki is meg nekem is téma az van.De virágot vigyek vagy valamit?Csokit?. Én fehér rózsára gondoltam ha virág.Ha csoki akkor meg milka.De mivel meleg lesz szerintem a virág jobb ötlet.Jah és parkba ,városba megyünk sétálni.Csajok segítettek? 16f a lány 1 ével fiatalabb. :))
2013. ápr. 20. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
a virág jó :)
2013. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dávidmester13 ***** válasza:
szerintem nem muszáj vinned semmit , de esetleg meghívhatnád egy fagyira. a rózsa kicsit talán túl nyálas és romantikus mintha nagyon komoly szándékaid lennének már itt az elején ami el is ijesztheti a lányt még ha akar is tőled valami komolyat. a csoki.... az kicsit olyan kisfiús stílus olyan "jaj , de cuki vagy" dolog , de útközben egy fagyi az teljesen oké és a lány is díjazná szerintem :)
2013. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a többi? :D
2013. ápr. 20. 19:49
 4/7 A kérdező kommentje:
az rossz az egészben ...h nincs fagyizó a városba.-.- kajakra.De köszi az ötletet.:)a többi rendben van?
2013. ápr. 20. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se fontos bármit is vinned,inkább parkba,mert ott talán nincs olyan nagy tömeg,plusz nyugodtabb is mint a sok kocsi zaja stb
2013. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm ..amugy én is így gondoltam : )
2013. ápr. 20. 20:07
 7/7 anonim válasza:
szerintem tökéletes ötlet a virág,de én személy szerint a vöröset ajánlom ( még is csak az az igazi ) Városba menjetek sétálni egyet,üljetek be valahova és utána majd adja magát a dolog :))
2013. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!