Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítettek? Légyszives?!

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az hogy van egy srác, nagyon jóba vagyok amugy vele, meg fuuh mindig úgy hív hogy szerelmem meg hát ilyesmi, szóval becézget, már azt is mondta hogy szerelmes belém, DE van egy lány, és a suliba mindig őt ölelgeti velem akkor egyáltalán nem foglalkozik..nem úgy néz ki mint aki szórakozna velem, de már kezdek kicsit attól tartani. Szerintetek mit csináljak? Jah meg nagyon sokat kötekszik velem az szokásos a fiúknál? Én nagyon szeretem de ez nagyon zavar, és hát igen féltékeny vagyok, de én erröl nem tehetek és nem tudok mit csinálni, szerintetek? mit tegyek? Köszönöm előre is

16/L


2013. ápr. 23. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán kérdezz rá nála hogy akar-e valamit mert ha igen akkor téged ölelgessen és ismerkedjetek, ha nem akkor ne hívjon szerelmének szóval szerintem rövidre kell zárni. Tudom kemén y de ezt ajánlanám.
2013. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha félek? az nagyon baj?...
2013. ápr. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!