Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kértem segítségett eddig....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kértem segítségett eddig. De mostmár musszáj lesz, segítettek?

Figyelt kérdés

Van 1 lány.A SULIBAN.a Lényeget írom csak tömören.Októberben nagyon bele voltam esve.Aztán a volt barátjával összejött azután még 2 barátja volt.Most nincs neki.Egyik haverom próbálkozik nála de..áh semi esélye..ő átengedi nekem ha neki nem sikerül megbeszéltem vele.


A lány nagyon olyan mint én.Jókedvü.hülyülős..meg értitek nem 1 stréber meg én se.Én rám páran mondták már hogy nagyon felvágós vagyok..az izmaimal..meg semi erő ninc benük..szerintem ez csaki rigység...A csaj is egy jó csaj..azt hozzáteszem.

Most nem tudok hozákezdeni..mert a lányal ismerjük egymást de október óta eltávolodtunk. :(( .


2012. nov. 23. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
250 a sajtbruger a mekibe
2012. nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most mi a lótúrót kérdezel? Bármi is a gond, lépj gyorsan, mert amíg itt kérdezel, elfogyaszt még néhány barátot. (azért elég durva egy hónap alatt 3 barát)
2012. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És mit is kellene segíteni?
2012. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
250? Az nem éri meg. HÉV-megállóban kicsivel drágábban akkorát hamburgert kapsz, hogy ma már nem eszel.
2012. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Fa Péter válasza:
kasztráltasd magad azt a lányok szeretik :D
2012. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
semmit sem MUSZÀJ!!!
2012. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a helyesírásodat és a fogalmazókészségedet akarod fejleszteni, akkor szívesen segítek.
2012. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Először megörültem mikor láttam hogy a muszáj szót jól írtad le de mikor megláttam hogy két sz betűvel és az hogy 1 mondaton belük ami kb. 10 szóból áll 400 helyesírási hibát írsz....kiégett az agyam. Na de ez csak részletkérdés. Amúgy meg mit vársz? Menj oda a csajhoz, hívd el randizni, de ne zúgj bele mert ha október óta 3 pasit is elfogyasztott...hát nem lehet a tartós kapcsolatok híve....Szóval lépj, cselekedj és ne parázz!
2012. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Na, jó, én segítek:

- segítséget, a tárgyrag csak egy 't'

- muszáj, egy 'sz',

- segítetek, a segítettek mást jelent


A lenti részbe nem merek belemenni, de remélem, ezzel is segítettem.

2012. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyelvtan tanulás terén kérj segítséget a magyar tanárodtól !!!!!!!!!!!! (szar a "helyesírásod" és a fogalmazásod is)

Ha nem ez miatt kértél segítséget, akkor IS. :D

Milyen már az, különben is, hogy ha nem jön össze neki, akkor átengedi. :/ Ha te megrágsz egy mekis hambit, és nem ízlik, kiköpöd, és odaadod a "barátodnak" ??

2012. nov. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!