Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kértem segítségett eddig....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kértem segítségett eddig. De mostmár musszáj lesz, segítettek?

Figyelt kérdés

Van 1 lány.A SULIBAN.a Lényeget írom csak tömören.Októberben nagyon bele voltam esve.Aztán a volt barátjával összejött azután még 2 barátja volt.Most nincs neki.Egyik haverom próbálkozik nála de..áh semi esélye..ő átengedi nekem ha neki nem sikerül megbeszéltem vele.


A lány nagyon olyan mint én.Jókedvü.hülyülős..meg értitek nem 1 stréber meg én se.Én rám páran mondták már hogy nagyon felvágós vagyok..az izmaimal..meg semi erő ninc benük..szerintem ez csaki rigység...A csaj is egy jó csaj..azt hozzáteszem.

Most nem tudok hozákezdeni..mert a lányal ismerjük egymást de október óta eltávolodtunk. :(( .


2012. nov. 23. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
október óta volt 3 barátja, huha akkor hosszútávra tervezhetsz vele......
2012. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja, már ez az "átenged" dolog is kiveri a biztosítékot, csak sajnos a helyesírási és fogalmazásbeli hibák már annyira elterelték a figyelmemet, hogy ezen elsőre fenn sem akadtam. :D
2012. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 fünof ***** válasza:
az örsön az ikeába egy hotdog 200 asszem
2012. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok, mert a fene nagy izamival akkore helyesírási szótárat vág hozzátok, hogy a fejetek lerepűl tőle:D:D
2012. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!