Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap az utcán két csaj...

Tegnap az utcán két csaj lesptoppolt és megkérdezték hol lehet vonaljegyet kapni én meg mondtam, hogy nem tudom bocsi és elmendtem nagyon gáz?

Figyelt kérdés
nyílván ismerkedni akartak velem én meg hirtelen nemtudtam mit mondani csak azt,hogy nemtom bocs pedig utánna már tudtam mit kellett volna mondani. de sajnos velem mindig ez van... vége lessz ennek valaha?
2013. aug. 30. 13:56
1 2
 1/13 LORDRAPTOR válasza:

Hát végülis nem nagyon gáz, de legközelebb sztem neked is jobb érzés lenne mesélni a haveroknak hogy:

- Ők csak egy vonaljegyet akartak, de én többet adtam nekik.

:D

Mindent bele.

2013. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi voltunk azok.Nyugodj meg nem akartunk veled ismerkedni.Csak vonaljegyet akartunk venni
2013. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy ismerkedni akartak, mert egy ilyen beszélgetésben nincs mozgástere a másiknak, hogy nyisson.
2013. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2# ugye ez vicc? akkor mond meg hol voltunk:D

3# de lett volna pl.

-Szia nemtudod hol lehet vonaljegyet kapni?

-Hát foglalmamsincs,hova akartok menni? ha egyáltalán akartok valahova.(kis mosoly) amugy merre mentek lányok? stb....

2013. aug. 30. 14:02
 5/13 anonim válasza:
Szerintem lehet hogy tényleg csak vonatjegyet akartak.. most komolyan ha le akarok szolitani valakit lányként, nem azt kérdezem meg, hol lehet vonatjegyet venni...
2013. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csomószor van olyan hogy leszólítok az utcán embereket hogy útba igazítsanak, tüzet kérjek, vagy ilyesmi de SEMMI MÁST nem akarok tőlük..
2013. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

énis úgy értettem amikor kérdezték h. vonatjegyet rá is kérdeztem h. vonatjegyet? és mondták h. vonaljegyet...

mi a francnak két csajnak az éjszaka közepén vonaljegy?

2013. aug. 30. 14:08
 8/13 anonim ***** válasza:

OFF:


"Mi a francnak két csajnak az éjszaka közepén vonaljegy?"


Egyes éjjeli buszjáratokra csak úgy lehet felszállni, ha kezeled a jegyet vagy felmutatod a bérletet.

2013. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igazából ha belegondolok akkor márénsem tudomeldönteni mit akartak,mert kedvesen odajöttek hozzám én meg ilyen csajozós hangon válaszoltam amire ők megijedtek...
2013. aug. 30. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha te sem tudtad a akkor nem gáz.
2013. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!