Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor miért nem válaszolnak...

Ilyenkor miért nem válaszolnak a lányok?

Figyelt kérdés

Tök jól elbeszéltettünk a fősulin órák előtt, leveleztünk is párszor. Randira konkrétan nem hívtam még el, de levághatja, hogy tetszik nekem... na, de mindegy.

1 hétig nem láttuk egymást, előadáson sem ültünk egymás mellett, majd tegnap előadás után írtam neki, hogy nagyon fáradtnak tűnt, meg hogy sikerült a múltkori zh-ja... ennyit, semmi többet. Elolvasta, de nem válaszolt...

Ilyenkor mi van? Tök kellemetlen, mert igazából még ki sem alakult semmi, de így máris megszakad a kapcsolat, olyan, mintha tettem volna valami olyat, ami okot adna arra, hogy nem válaszol... pedig nem.

Ne foglalkozzak vele?


2013. okt. 23. 00:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nah igen, pont azt akartam írni amit az utolsó kommentedben írtál. Vaszolinűleg te, neki, nem.


Lehet ezek a tök jó beszélgetések inkább neked voltak tök jók, ő meg már ráunt vagy valami, azt nem akarta ezzel fárasztani magát (főleg ha már úgyis fáradt volt^^)


És hát ennyi, de mivel nem láttam a reakcióit nem tudom levenni hogy mi van. Csak ez a megérzésem, mert most ha annyira jó lenne, csak írna valamit,, de amúgy meg ne foglalkozz vele, akárhogy is van.

2013. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos FOS lett a zh-ja, nem akar beégni.
2013. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván le akart rázni....

Ma reggel megint a barátnője mellé ült ugyan, viszont rám-rámmosolygott, és mikor röpdogát írtunk és felé fordultam, próbálta mutatni a papírján a megoldást.

Tegyük fel, hogy normális a csaj: egy normális lány - ha valakit le akar rázni, és nem válaszol a levelére -, ilyet csinál? Nők vagy nem nők... ezzel lehet vitatkozni, de azért alap szinten bennük is van következetesség és logika, nem? Tehát akit le akarok rázni, arra nem mosolygok rá, és nem segítek neki a zh-n, nem?

2013. okt. 28. 20:45
 14/14 anonim ***** válasza:

Akkor ma miért nem hívtad meg valamire? Még okod is lett volna: tök jó, hogy segítettél, mert ez és ez nem ugrott volna be. Hagy viszonozzam valamivel - egy tea/süti/kávé stb.?


A fácsét meg felejtsd el!

2013. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!