Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leányzók segítseteek, ilyenkor...

Leányzók segítseteek, ilyenkor hogy zajlik le a fejetekben a folytatás?

Figyelt kérdés

Amikor buszon, metrón, ilyesmiken láttok egy pasit aki bejön, és belementek a szemezésbe miután nagy valószínűséggel elmosolyodtok, amivel ugyebár erősítitek hősünkben az álláspontot miszerint ő bejön nektek.

Több kérdés is volt már az utcán való ismerkedéssel kapcsolatban, ahol nem volt pozitívnak mondható a dolog. Nyilván ez azért más mivel itt zöld lámpát adtok a hímtagnak nade mégis.. :D

Bennem az a határozott elképzelés uralkodik, hogy nagyon meglepődnétek, ha ilyenkor megpályázna titeket a szerencsés kiválasztott.

Persze ez csak egy elgondolás a ködös fejemben ami nem jelent semmit.

Szóval hogy van ez? Ilyenkor minek kéne történnie szerintetek? :D

Egy 19 éves az élet nagy kérdései előtt értetlenül álló pasas.. :D



#nincskulcszó
2013. okt. 18. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés.
2013. okt. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, nem is értem eddig miért nem tettem fel hasonló kérdést. Jó pont a kérdezőnek.
2013. okt. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az utcán való ismerkedéstől sem zárkózom el, de igazság szerint nincs általános forgatókönyv.

Nekem például van barátom, de ettől még simán lehet, hogy visszamosolygok egy szimpatikus idegenre, vagy akár kicsit szemezek is vele. De ennél tovább nem mennék.

Ha viszont nem lenne és szimpatikus lenne a másik, akkor persze, miért ne találkozhatnánk?


Igazából a szemezés még semmit nem jelent, csak szimpátiát. Hogy mi lehet később belőle, az már a két félen áll :)

2013. okt. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Amikor szemezel egy lánnyal és mosolyog szerintem bátran odamehetsz hozzá, ha elég bátor vagy és talpraesett, nem mellékesen humoros. Mert a savanyú remegő srácokat, nem szeretjük, legalábbis én nem..jah és ne legyél nyers, otromba..

Szóval Bátorság, Erő, Humor, Kedvesség és legyél bárhol utcán vagy metrón, ha vicces vagy akkor nyert ügyed van, maximum csak barátság lesz, de akkor is.

remélem tudtam valamit segíteni,

Szia

2013. okt. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő, szituációfüggő. Én pl. alapból mosolygós, közvetlen vagyok, tehát ugyanúgy rámosolygok egy idős nénire, bácsira, kisgyerekre, szimpatikus anyukára is... és igencsak meglepődnék, ha randira hívnának.

Nem úgy járok-kelek, hogy kinézem, ki jön be, mint pasi, hanem az kelti fel az érdeklődésem, aki lépéseket tesz arra, hogy megismerjen. Tehát ha valaki odajönne BESZÉLGETNI és nem egyből nyomulna, hanem valamilyen témát feldobna, és 10-15 perc beszélgetés elteltével hozná fel az ismerkedés témáját, akkor (talán) lenne esélye. De nem vagyok az utcán, nyilvános helyen való ismerkedés híve.

2013. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nahát méghogy nincsenek értelmes emberek itt..

Köszönöm mindenkinek, és a zöld pacsi is ment mindenkinek :)

2013. okt. 18. 15:24
 7/8 anonim válasza:
én személy szerint sokszor örülnék, hogyha az aki megtetszik, odajönne hozzám, és nem mindig az lenne, hogy valamelyikőnk leszáll, és többet nem látjuk egymást. persze ha az a valaki túl nyomulós lenne, az egyáltalán nem jönne be. legyen kedves, mosolyogjon, és ha nincs semmi kivetnivaló a kialakult szituációban, beszélhetünk arról, hogy megadom-e a számom.
2013. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem a szemezős kategória vagyok, hanem a beszélős. egy lányt meg lehet fogni egy pillantással vagy egy jó szóval, csak el kell találni, melyiket melyikkel.

:)


Szóval az lenne jó, ha volna Nálad egy cédula az

elérhetőségeddel, és két mondat keretében odaadnád nekem, hogy ha érdeklődöm, megtalálhassalak.

Aztán ne várd, mert kicsi az esélye, hogy ennyi elég volt a megtetszéshez.

Se ha van profilod a neten, és azt megadod a cédulán (névjegykártya még jobb, ilyet kézzel is írhatsz vagy nyomtathatsz egy szép katronra), mailcímet adsz, akkor az jobb, mert lehet benyomást szerezni rólad, csak nézegetni téged a neten anélkül, hoyg kéne bármit tenni érte, vagy kontaktusba lépni Veled.

És akkor lehet találni valamit, aminél fogva lehet kapcsolódni, meg semmiségről is beszélgetést kezdeményezni, pl. a lány viszonozhatja, hogy megadja a profilját vagy címét, szóval nem olyan direkt a dolog, mint régen, amikor rögtön randimegbeszélésig kellett jutni egy ilyen szituban.

2014. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!