Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai fiuk.20on évesek, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiuk.20on évesek, az első szex után döntik el, hogy lesze folytatás a lánnyal?

Figyelt kérdés
márcsak mert egy ideje beszélgetek, flörtölgetek egy fiúval..és egy házibuliba összekerülve azt mondta, hogy szerinte az után lehet eldönteni, hogy ha jó, akkor van folytatás... persze nem feküdtem le vele, de azóta is motoszkál a fejemben..
2013. szept. 23. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.


De ez is számít.

2013. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, mit gondolsz?!

Kettyintetek, fadarab vagy az ágyban, és utána azt gondolja magában: "Hú, ez volt aztán a semmi! Ez kell nekem egy életre!"

2013. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát hogyne... Ha megdönt egy pasi egy házibuliban, szerinted mégis mennyi eséllyel akar folytatást? Komolyan mondom...
2013. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, ha hagytam volna, akkor tenyleg a konnyuveru nocsk lettem volna, de akkor akart ott..igy meg akar megsertethettem ferfiu buszkseget? :) a velemenyek megoszlanak..van aki azt mondja, hogy igen....ez olyan mint a lanyoknak a csok..ha nm jo..akkor nincs folytatas :D de azert a szex intimebb dolog.. :) szerintem
2013. szept. 23. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

"de azóta is motoszkál a fejemben.."

0st0ba

2013. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 noproblema. válasza:

Hát figyelj!

ha jól ismered és bízol benne,de ő is benned,akkor nyugodtam!

2013. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi két hónapja jártunk, mikor először ágyba bújtunk...
2013. okt. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!