Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudhatom, hogy elcseszt...

Honnan tudhatom, hogy elcsesztem-e valamit egy lánynál?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy tanfolyamon megismertem egy lányt. Rögtön megtetszett, de nem hittem, hogy bármi is lehetne köztünk ezért eleinte nem is kezdeményeztem irányába semmit. Mivel csak mi ketten bagózunk az egész osztályból ezért a szüneteket kettesben töltjük mindig egy jó kis beszélgetéssel. Egy idő után azt vettem észre, hogy mintha szimpatikusnak találna ezért elhívtam egy laza sörözésre ami jól is sült el, puszit is kaptam a végén. Ezután elhívtam egy újabb talira ezúttal egy kávézóba amire szintén igent mondott, meg is volt a dolog és itt zavarodtam össze kissé. A szitu az volt, hogy elmentünk a helyre (még betegen is hajlandó volt eljönni), minden jól ment, fojt a beszélgetés, gondoltam akkor most már bedobom magam, mikor felhívja a barátnője, hogy már várja őt valahol máshol. Fura, mindegy mondtam magamban, végeztünk a kávézóban utána még elmentünk egy helyre ahol megismerte egy-két haveromat (nem gáz arcok) majd lassacskán közölte, hogy akkor ő menne. Elkísértem a villamosig ahol közölte, hogy ő elérné a bent álló villamost, szép estét kívánt és szinte rohanva felugrott a villamosra. Sajnos semmiféle kezdeményezésre nem láttam lehetőséget ezért nem is tettem semmit. Nekem ő nagyon tetszik és eddig a villamosos jelenetig azt hittem, hogy én is neki. Nem vagyok egy olyan típus aki ajtóstul ront a házba, szeretem megismerni egy kicsit azt akivel kezdek és mindig hosszú távra tervezek, határozottan érzem, hogy ő kell nekem, de ez a dolog megzavart rendesen. Ma megint találkozunk a suliban és arra gondoltam, hogy elkísérem haza egy darabon és kerek-perec elmondom neki, hogy mit érzek. A kérdésem az lenne, hogy vajon szerintetek jó ötlet-e ez, illetve nem-e vártam már így is túl sokáig a dologgal elvégre már hónapok óta beszélgetünk szünetekben. Főleg lányok válasza érdekelne de bármilyen normális javaslatra nyitott vagyok. Előre is köszönök minden választ.

2013. jún. 10. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán hívd el egy harmadik randira. De érezze, hogy igazi randi, nem csak sörözünk mint két haver. Ha belemegy nyert ügyed van, ha nem akkor meg egyértelmű a helyzet
2013. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most azért, mert valaki hazasietett, miért kell messzemenő következtetéseket levonni?

én mint nő szintén mindig igyekszem, hogy ne váljak unalmassá, ne maradjak túl sokáig egy első-második, stb. randevún. hogy a férfi azért még érdeklődjön, ne menjek az agyára, hiányozzak neki. szerintem valszeg más nők is így gondolkodnak. lehet, hogy ez nem helyes gondolkodás, mégis valszeg sokmindenkiben benne van.

tehát azért, mert hazament, még nem kell rögtön megijedni.

másrészt meg én spec. visszakoznék, ha valaki 2 randevú után szerelmet vallana. mondd inkább, hogy nagyon tetszik, vagy szép a szeme, vagy még ilyen szép/aranyos/okos/kedves/érdekes/izgalmas/különleges lánnyal nem találkoztál. a vallomást tartogasd későbbre (szerintem).

2013. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja a második válaszolónak igaza van teljesen, amúgy a múltkor én is hasonlóképp reagáltam egy hasonló helyzetben, de tetszik a srác egyébként.
2013. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Randizzatok ,de szerintem ne mond el neki h mit érzel majd ha összejöttetek utána esetleg 2-3 hónap múlva :) 19/L
2013. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, sincs ebben semmi rossz. Hívd el egy következő randira.
2013. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem túl sokáig húzod a dolgot. én is hasonló helyzetben vagyok/voltam egy fiúval. eleinte azt hittem, tetszem neki, de mivel nem ad EGYÉRTELMŰ jeleket arról, hogy igen, ezért mostanra már lemondtam arról, hogy összejöjjek vele. pedig mi még csak 2 hónapja ismerjük jobban egymást (azelőtt is találkoztunk már). én úgy vagyok vele, hogy ha tetszem egy pasinak, akkor az rövid időn belül egyértelművé teszi ezt számomra, és nem kerülget hónapokig... mostanra ti már eléggé ismeritek egymást, hívd el randizni, ne sörözni. különben azt fogja hinni, hogy csak haverként nézel rá, és berak a barátzónába.
2013. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj, az utsó válaszolónak tök igaza van! én is így vagyok, hogy valaki kerülget-kerülget, én táplálom a reményeket, és ha nem csinál semmit belátható időn belül, csak töketlenkedik, akkor én is lemondok róla, és más vizekre evezek. egy férfi legyen már határozott. a nő nem véletlenül kedves veled.
2013. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!