Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Fiúk! Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Amilyen röviden csak lehet leírok magamról pár dolgot aztán aki végigolvassa az kérem mondjon rólam véleményt.(Ja és innentől ékezetek nélkül fogok írni mert alapból angol a billentyűzetem.)

(15eves lany vagyok)Ha talalkozok uj emberekkel akkor mindig probalok szimpatikusnak tunni es kedves vagyok, mosolygok rajuk. Meg arra is aki annyira nekem nem is szimpi. Szerintem jofej vagyok es humoros legalabbis mindenki egy sokszor mondja hogy szeret velem lenni mert jol lehet velem hulyulni. De vannak erzelgos pillanataim es akkor barmelyik igazi baratnomnek ki tudom onteni a lelkem. Nagyon megvalogatom a barataimat fiukat lanyokat egyarant. A suliban egy ugymond ,,menobb" tarsasagban vagyok de onnan is csak 1 igazi baratom van. 4,5 kb a tanulmanyi atlagom. Kosarlabdazok, amit imadok. Nem vagyok nagy bulizos csaj de ha van egy olyan hazibuli amire a szuleim rabolintanak es elmegyek akkor nem vagyok ott kozeppont. Inkabb csak megkeresem a sajat tarsosagom es veluk beszelgetek. (Ne higyjetek azt hogy pialok, cigizeg, fuvezek. Semmi ilyenrol nincs szo.)

Nem szoktam megserteni masokat de viszont altalaban megmondom az igazat ami nem mindig a legkedvesebb. Mint a legtobb lany szeretek vasarolgatni. De nem ugy hogy csak ugy elmegyek penzt szorni hanem elobb eldontom mennyit viszek el es csak az igazan jo cuccokat veszem meg. Ezenkivul szeretek moziba jarni, barataimmal beszelgetni barhol, barmikor, sportolni is szinten barmit barmikor (kiveve roplabdat). Roviden ez lennek en.


2013. okt. 22. 19:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez az utolso itt aranyos:)
2013. okt. 22. 20:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak addig olvastam, hogy "(15 eves lany vagyok)".
2013. okt. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pirulok :$ mondjuk szerintem fake kerdes, de koszi :)
2013. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Normális tizenévesnek tűnsz, akibe szorult némi ízlés is. Az alapod megvan, hogy értelmes felnőtt legyen belőled, reméljük így is lesz.
2013. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nekem írhatsz ;dd 15/f Bp
2013. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!