Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz, hogy nagyon...

Mennyire gáz, hogy nagyon régi telefonom van?

Figyelt kérdés
Szóval nem feltétlenül pasikkal való ismerkedésnél, hanem úgy általában. most mentem egyetemre, és összetört a telóm (ami amúgy szintén nem volt egy nagy gépezet), ezért egy régi motorolával vagyok kénytelen együttélni :D és úgy gondoltam, hogy megvárnám a karácsonyi akciókat, hogy vehessek egy normálisabb telefont. na de addig szerintetek nagyon ki fognak nézni? mármint nyilván nem a telefon számít, én sosem néztem ki emiatt senkit, meg aki emiatt kinéz, azzal nem is akarok barátkozni, de igazából már a régi telefonom miatt (ami tönkrement) is szarul éreztem magam, mert egyáltalán senkit nem láttam ott akinek ne iphoneja, vagy samsungja lett volna :/ és most ilyen kinyithatós telefonnal ott leszek... nem tudom... szerintetek mennyire gáz? légyszi őszintén válaszoljatok :(
2013. okt. 19. 14:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Őszintén engem nem zavar.

21/L

2013. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

köszi :)

ha nem akarnék telefonról tanulgatni meg stb, akkor megjavíttatnám a régit, és ennyi :D konkrétan én mondtam anyáéknak, hogy nehogy vegyenek új telefont, jó a régi is :D

amúgy tényleg túlizgulom, de az itthoni egyik legjobb barátom is meg van halva, hogy kinézik stb, pedig ő egyrészt sokkal könnyebben barátkozik, és még nálam is jobban parázik, és átragad xD

2013. okt. 19. 15:18
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Vicces a kérdés, de sajnos valós a probléma. Például, több olyan srácot is ismerek, akik nem kezdenek olyan lánnyal, akiknek csóró telefonuk van, mert azok tuti csak a pénzre hajtanak. És komolyan is gondolják! Nagyon durva... Nekem is egy kis szar motorolám van, mindig is ótvar telefonjaim voltak, de nem azért mert nem tehetném meg hogy veszek egyet, hanem mert nem érdekel. Nekem elég ha tudok vele hívni, meg telefonálni. Mint informatikus, rendesen kapom is az ívet érte, h miért nem érdekel... :D De szerintem jobb így, mint a wc-n és a nap minden percében okostelón lógni. Szerintem nem kell érte aggódni, aki normálisan gondolkodik, nem ítél meg ilyesmi alapján, aki meg igen, az annyit is ér. ;) 22/Nő
2013. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
jaj igen, azért is mondtam anyáéknak hogy hagyjanak az okostelefonokkal, mert tudom, hogy ráfüggenék, így meg nem tehetem meg :D
2013. okt. 19. 15:36
 35/37 anonim ***** válasza:
Én minden alkalommal az épp akciós olcsó alaptelefonok közül válogatok, és addig használom őket amíg szét nem esnek. Van stílusom, csóró se vagyok, csak felfogtam hogy nem attól leszek valaki, hogy kölcsönt veszek fel a legújabb ájfónra.
2013. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nézd, nálam máris előny, ha egy csaj nem tapogatós marhasággal mászkál egész nap. Ha kell, akkor csak telefonálásra és kész.
2013. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

"több olyan srácot is ismerek, akik nem kezdenek olyan lánnyal, akiknek csóró telefonuk van, mert azok tuti csak a pénzre hajtanak. És komolyan is gondolják!" -- talán az a csaj nem is veszt sokat, ha egy ilyen mérhetetlen logikával és bölcsességgel megáldott sráccal nem jön össze. :D

Tipikusan olyan dolog, hogy a nagy semmiből vonnak le messzemenő következtetéseket. Láttam én már iPhone-nal futkozó ribit is, aki csak a pénz miatt jött össze valakivel. Szóval akkor?

2013. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!