Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz, hogy nagyon...

Mennyire gáz, hogy nagyon régi telefonom van?

Figyelt kérdés
Szóval nem feltétlenül pasikkal való ismerkedésnél, hanem úgy általában. most mentem egyetemre, és összetört a telóm (ami amúgy szintén nem volt egy nagy gépezet), ezért egy régi motorolával vagyok kénytelen együttélni :D és úgy gondoltam, hogy megvárnám a karácsonyi akciókat, hogy vehessek egy normálisabb telefont. na de addig szerintetek nagyon ki fognak nézni? mármint nyilván nem a telefon számít, én sosem néztem ki emiatt senkit, meg aki emiatt kinéz, azzal nem is akarok barátkozni, de igazából már a régi telefonom miatt (ami tönkrement) is szarul éreztem magam, mert egyáltalán senkit nem láttam ott akinek ne iphoneja, vagy samsungja lett volna :/ és most ilyen kinyithatós telefonnal ott leszek... nem tudom... szerintetek mennyire gáz? légyszi őszintén válaszoljatok :(
2013. okt. 19. 14:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Semennyire...
2013. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Idáig jutottunk. A technika fontosabb mint a társadalmi élet. Hihetetlen...
2013. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
jaj, de tudtam, hogy ilyen válaszok lesznek :/
2013. okt. 19. 14:22
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén válaszolok. Ez most neked annyira meghatározó dolog?
2013. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

mármint mint a 2.

köszi első :)

2013. okt. 19. 14:22
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem érdekel kinek milyen telefonja van, amíg békén hagynak vele, hogy nekem meg okostelefonom van. :D


Mert amikor megvettem először én is kaptam a savazást, hogy minek, fölösleges, blabla, de én szeretem. :D


Szóval amíg mások békén hagynak, tőlem azzal járkál, amivel akar.

2013. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
"jaj, de tudtam, hogy ilyen válaszok lesznek :/" Milyen? Szerintem eddig semmi gond nincs a válaszokkal.
2013. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
66%

Ne is haragudj, ez szánalmas. A telefon egy eszköz, ami kommunikációra való. Tök mindegy, hogy milyen. A SAMSUNG SGH-E250 -es telómat 2008 óta nyúzom és köszönöm, jól megvagyok vele. De hogy ezt így kiírta eléggé azt mutatja, hogy nagyon felszínes vagy. Ez látszik az egész stílusodon. Hiába írod, hogy ilyenekkel nem barátkoznál, stb. Pont te magad vagy olyan. A kérdésed maga a bizonyíték.


22/F

2013. okt. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
írtam, hogy engem nem érdekel másnak milyen telefonja van. de nem tudom, hogy mások erre hogy reagálnak. mármint pl az itthoni barátaimnál leszarom, elhülyéskedünk, de egyetemen ugye még ismerkedünk stb... és tényleg MINDENKINEK a legjobb telefonja van, és fogalmam sincs, h mások mennyire néznek le emiatt.
2013. okt. 19. 14:24
 10/37 anonim ***** válasza:
láttam nem egy olyan embert, akinek régi telefonja volt. Néztem, hogy mi van, miért, de nem zavart. Az az egy mondjuk biztos, hogy vizsgákon sokat segit egy okostelefon internettel :)
2013. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!