Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz, hogy nagyon...

Mennyire gáz, hogy nagyon régi telefonom van?

Figyelt kérdés
Szóval nem feltétlenül pasikkal való ismerkedésnél, hanem úgy általában. most mentem egyetemre, és összetört a telóm (ami amúgy szintén nem volt egy nagy gépezet), ezért egy régi motorolával vagyok kénytelen együttélni :D és úgy gondoltam, hogy megvárnám a karácsonyi akciókat, hogy vehessek egy normálisabb telefont. na de addig szerintetek nagyon ki fognak nézni? mármint nyilván nem a telefon számít, én sosem néztem ki emiatt senkit, meg aki emiatt kinéz, azzal nem is akarok barátkozni, de igazából már a régi telefonom miatt (ami tönkrement) is szarul éreztem magam, mert egyáltalán senkit nem láttam ott akinek ne iphoneja, vagy samsungja lett volna :/ és most ilyen kinyithatós telefonnal ott leszek... nem tudom... szerintetek mennyire gáz? légyszi őszintén válaszoljatok :(
2013. okt. 19. 14:19
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
Így van, aki ez alapján leír Téged, az nem valami értékes ember... Na nehogymár a telefon határozza meg, ki milyen ember.
2013. okt. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
azért tettem fel, mert bizonytalan vagyok, hogy új emberek, mit gondolnak stb. mert tényleg nagyon rossz érzés, ha kinézik az embert :( ha itthon lennék, szarnám le magasról, h mit gondolnak az olyan emberek, de pesten még nincsenek igazán jó barátaim :/
2013. okt. 19. 14:31
 23/37 anonim válasza:
Aki kinéz Téged ezért, nem érdemli meg a társaságod.
2013. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

honnan veszed hogy ez a legnagyobb gondom? eszembe jutott, kiírtam. vagy le van írva a szabályzatba, hogy csak a legnagyobb gondot lehet kiírni kérdésnek? egyszerűen csak be akarok illeszkedni.

bár amúgy tényleg hülye kérdés, mert ha azt mondtátok volna, hogy hát tényleg elég gáz, akkor sem vennék most újat. csak jól esett volna, hogy ha valaki akinek okostelefonja van azt mondja, h őt nem érdekli másoknak milyen van (mondjuk mondták is páran :) )

köszi a válaszokat :)

2013. okt. 19. 14:34
 25/37 anonim válasza:
Olyan közösségben, ahol ez fontos, oda ne illeszkedj be.
2013. okt. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
nyilván én se olyan gyökér barátokat akarok, mint mikor kijött tavaly az iphone nemtom hány és mondta a srác, hogy most nem mindegy hogy előcsapsz egy nokiát vagy egy iphonet, mert az társadalmi rang, meg h azért egy csöves nem lesz menő egy iphonetól, stb :D szóval akik így gondolkoznak azok nem érdekelnek, de lehet hogy mások is frucsának tartanak emiatt :/
2013. okt. 19. 14:39
 27/37 anonim válasza:
Akkor furcsának tartanak, és akkor mi van?:) Fiatal vagy még, erősíteni kellene az önbizalmad.
2013. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
nekem okos telefonom van, és rohadtul leszarom hogy kinek milyen van. nem foglalkozok ilyen baromságokkal.
2013. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
hát mert nekem olyan nehezen megy a barátkozás :( és ha egy alapból fura csajnak még fura cuccai is vannak, az nem dob sokat a latban xD
2013. okt. 19. 14:42
 30/37 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Nem bántani akarlak, de azért kicsit tényleg fura, hogy ekkroa ügyet csinálsz belőle.

Értem én, hogy kevés a barátod, meg szeretnél barátkozni, de azért nem kell túlmisztifikálni az egyetemi létet. Nem egy másik világba mész, meg nem egy olyan helyre, ahol belehalsz, ha nem felelsz meg mindenkinek.

Persze, sokan vannak, főleg egyetemen/főiskolán, akik attól érzik nagyobbnak magukat, ha kötekedhetnek. Az ilyenekre nem is kell figyelni. Amikor én főiskolára mentem, kapásból berágott rám az egyik évfolyamtársam, amiért én nem vettem fel diákhitelt. Hát basszus, mi köze van hozzá? Az ilyen kicsinyes hülyékkel annyira nem érdemes foglalkozni. Nincs jobb dolguk, mint hogy azt nézzék, hogy hol tudnak a másikba belekötni.

Ugyanígy van a telefonokkal is. Nehogy már ez bármit befolyásoljon! Ahogy az előző mondja, olyan társaságba inkább ne kerülj, ahol a telefonod alapján ítélnek meg. Újgazdag sznob hülyék, akiknek ez az elsődleges, hogy jelentéktelen külsőségekkel villogjanak.

Egyébként meg szerintem az egyetemen inkább a teljesítményre kéne a nagyobb hangsúlyt fektetni, és nem a telefon típusára.


Csak mellékesen: nekem 2 telefonom van. Egy Vodafone 858 és egy Nokia 5000. Lehetne csúcskategóriás telefonom, de irtóra nem érzem szükségét. Nekem tökéletesen megfelel ez is. Akkro miért használnék mást?

2013. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!