Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz, hogy nagyon...

Mennyire gáz, hogy nagyon régi telefonom van?

Figyelt kérdés
Szóval nem feltétlenül pasikkal való ismerkedésnél, hanem úgy általában. most mentem egyetemre, és összetört a telóm (ami amúgy szintén nem volt egy nagy gépezet), ezért egy régi motorolával vagyok kénytelen együttélni :D és úgy gondoltam, hogy megvárnám a karácsonyi akciókat, hogy vehessek egy normálisabb telefont. na de addig szerintetek nagyon ki fognak nézni? mármint nyilván nem a telefon számít, én sosem néztem ki emiatt senkit, meg aki emiatt kinéz, azzal nem is akarok barátkozni, de igazából már a régi telefonom miatt (ami tönkrement) is szarul éreztem magam, mert egyáltalán senkit nem láttam ott akinek ne iphoneja, vagy samsungja lett volna :/ és most ilyen kinyithatós telefonnal ott leszek... nem tudom... szerintetek mennyire gáz? légyszi őszintén válaszoljatok :(
2013. okt. 19. 14:19
1 2 3 4
 11/37 anonim válasza:
Hát elmondom Neked, hogy a főnökömnek, aki nagyon intelligens és nem kevés a fizetése, egy nagyon egyszerű telefonja van. Igaza van az előttem hozzászolóknak!
2013. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
:DD Nem kell mutogatnod senkinek. Csá.
2013. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
mert hogy miért is vagyok felszínes? indokold már meg, légyszíves. mellesleg az előző telefonom 2009 óta volt meg, úgyhogy azért nem mondanám, hogy annyira cserélgettem volna, pedig összegyűjtöttem annyi kis pénzt, hogy akár iphonet is vehetnék, de feleslegesnek tartom, mert nekem mások a prioritásaim (egyáltalán nem mondom, hogy jobbak, csak mások).
2013. okt. 19. 14:27
 14/37 anonim válasza:
Előző vagyok- nekem sem kevés a fizetésem, biztos az egzisztenciám, szép házban élek és egy 3.500 Ft-os telefonom van. (mérnök vagyok) Ja, és a gépészmérnök férjemnek szintén ilyen telefonja van, mint nekem. Az átlagnál jóval jobban élünk.
2013. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nekem is volt iPhone-om régebben (3gs) de sosem figyeltem, ki milyen telefont használ, felőlem aztán ilyenje is lehet valakinek ( [link] akkor se a telefonja alapján gondolnék róla bármit is...
2013. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon gáz, hogy képzeled?! Hogy volt merszed nem okostelefont venni? Jaaaj hogy oda ne rohanjak... -.-"
2013. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
Nem tudom, miért is tetted fel ezt a kérdést, ha biztos értékrenddel rendelkezel?
2013. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. okt. 19. 14:29
 19/37 anonim ***** válasza:
Nincs nagyobb problémád?
2013. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Azért vagy felszínes, mert az a legnagyobb problémád, hogy mit gondolnak rólad egy ostoba telefon miatt. Ami nem mint ha bármit is számítana.

"First world problems", ahogy mondják. Ki a francot érdekel, de tényleg?! Aki ez alapján leír, az olyan is.

2013. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!