Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A külsőm alapján tényleg nem...

A külsőm alapján tényleg nem is nagyon fogok érvényesülni a lányoknál? :/

Figyelt kérdés

Volt általánosban pár "kedves" osztálytársam, akik konkrétan röhögtek rajtam, hogy hogy nézek ki.

Úgymond belülről meg gond nincsen, kedves, segítőkész vagyok udvarias stb, de a külsőm "visszafog", ezért nem is nagyon ismerkedek. :/

Kérésre esetleg tudok képet küldeni, de csak lányoknak, és holnaptól csak. :)


2013. okt. 18. 22:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz. :P Így nem lehet megmondani.
2013. okt. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy az ember általánosban hogy néz ki, még az égvilágon semmit nem jelent... a kamaszok eleve borzalmasan tudnak kinézni, nyúlik, alakul mindenük. :)

És önmagában a külső semmit nem jelent, ha van megfelelő stílusod, kisugárzásod, magabiztosságod.

2013. okt. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van, és sokan vagyunk még ebben a cipőben. Csak a külső számít. Ha jól nézel ki lehetsz a világ legnagyobb tapló parasztja akkor is futnak utánad a csajok, ha csúnya vagy akkor pedig esélyed nincs teljesen mindegy mennyire vagy kedves, segítőkész stb...
2013. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz :)) L
2013. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én azért szeretnélek megnézni :)
2013. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
5-ös válaszoló voltam 19/L
2013. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy az h kedves meg segítőkész vagy, az nem kell a lányoknak. Legyél magabiztos, tudd hogy mit akarsz (határozott), domináns, meg még egy-két apróság. Esetleg humor, meg megbízhatóság nem árt.
2013. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az még rátesz egy lapáttal hogy 188,4 cm vagyok és 56 kg. :(

Ja és aki kért annak küldök képet. :)

2013. okt. 19. 06:48
 9/19 anonim ***** válasza:
56 kg???? Ezt csak elírtad ugye? Én sem vagyok egy 2ajtós szekrény de 190 cm mellé egy 74 kiló társul. 56-tal még életben lehet maradni? Sztem menj el kondizni. :D
2013. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem elírás, tényleg 56 kg vagyok. :DDD
2013. okt. 19. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!