Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék jobban érvényesü...

Hogyan tudnék jobban érvényesülni társaságban?

Figyelt kérdés
Ha 3-4 főnél nagyobb társaságban vagyok akkor már nehezen tudok érvényesülni. Néha csak hallgatom, hogy miről beszélnek, aztán hozzászólok stb, de nem én vagyok a beszélgetés ,,motorja". Ez engem nem is zavar, csak az idegesít amikor szólnak, hogy szótlan vagyok, stb. Nem mondanám magam unalmasnak, teljesen átlagos vagyok. Hogyan lehetne ezen javítani?
2013. szept. 6. 23:05
 1/4 anonim válasza:
Talán nem érdekelnek téged azok a témák csak kényszerből jópofizol.
2013. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen sokszor van az is, hogy hozzá sem tudnék szólni, de nem lehet mindig kedvemre való téma. Általános dolgoknál sem szólok hozzá sűrűn. Egyébként egy emberrel elég jól el tudok beszélgetni, fiú, lány, ismerős, ismeretlen mindegy.
2013. szept. 6. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Határozottság, önbizalom, mások rólad alkotott véleményének (az mindegy, hogy kimondják, vagy csak te gondolod, hogy ők gondolják) leszarása, felszabadultság, és persze ész... mert hát ha hülyeségeket hadarsz össze-vissza az nem túl jó! :)
2013. szept. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem szólalok meg, ha értelmeset nem tudok. Esetleg csak akkor, ha vicces kedvemben vagyok vagy ittam.
2013. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!