Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha egyszerűen...

Mit csináljak, ha egyszerűen nem ér hozzám a srác?

Figyelt kérdés

Már túlvagyunk pár találkán, nagyon szimpatikus nekem a fiú, és úgy érzem, hogy én is neki, tök jókat dumálunk, de egyszerűen semmi jelét nem adja, hogy máshogy is vonzódik hozzám!Egy puszin kívül nem volt semmi érintkezés. Pedig ő hívott el randikra, facen tök jókat beszélgetünk, de valahogy nem igazán bókol, meg nem csinál úgy semmit. Lehet, hogy ennyire zavarban van??Mit mondhatnék, amivel kicsit olyan félkomolyan rákérdezhetek, hogy miért fél ennyire? Meg amivel kicsit úgymond "feloldhatnám"?

18l



2013. okt. 17. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vedd át tőle az irányítást lehet túl jól nézel ki vagy a srácnak van valami nagy önbizalom hiánya és csak neten mer írni =) 1 próbát megér sokat nem veszíthetsz szerintem mert a bizonytalanságnál nincs rosszabb =)
2013. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy zavarban van, vagy kell a visszajelzés, hogy vevő vagy rá. Nyiss bátran felé, nem ciki. ,)
2013. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:))

Nem tudom igazából milyen jelet adhatnék még, nevetek minden viccén, mosolygok rá, ránézek sokat, próbálok közelebb húzódni, de semmi, úgyhogy tanácstalan vgyok :D

2013. okt. 17. 11:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Érints meg párszor, mintegy véletlenül, húzódj még közelebb, stb.
2013. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem nyitnék a pasi felé, ha akar egy férfi valamit, az lépjen. Ha nem, akkor elmegy a lehetőség, és csak saját magát okolhatja.
2013. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
4 ezt végképp nem tenném. A lotyók valóban ezt teszik, de nem a büszke tartással lévő nők.
2013. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
adj. neki 1 sallert
2013. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Vannak ilyen típusú férfiak, gondolom te vagy az első lány akivel járni szeretne, és fél közeledni nehogy elveszítsen. Egyszerűen nem bízik benne, hogy ha közeledne akkor nem veszítene el.

Legalábbis szerintem ez lehet az oka.

2013. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

6+


Egy tartással lévő nő nem is engedi, hogy egy idegen pasi hozzáérjen a kézfogáson kívűl, mig az nem nyilatkozik, vagy a helyzet le nem tisztul. Nem tűri..

2013. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy miért nem ér hozzád. Mondjuk így:


"Figyelj, kérdezhetek valamit? Már x találkán túl vagyunk, de úgy érzem, hogy elég távolságtartó vagy velem. Mi ennek az oka?"

2013. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!