Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác bele vagyok bolondulva. Azt nem mondanám hogy szerelmes vagyok belé mert annyira nem ismerem. Mikor lát akarom egyszerűen sosincs rá alkalom. De mikor úgy döntök hogy jó feladom akkor minden percben látom. Mért van ez? Jelent valamit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:22
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
Semmit a világon.
2012. júl. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kijavítom amit írni akartam teljesen.) csak túl sok volt a karakter..: Van egy srác a tesóm haverja . évek óta ismerjük egymást de még soha nem beszéltünk..és mikor megtudta hogy bejön nkm azt mondta túl kicsi vagyok mire én :O ( nemárr 3 év van küztünk..ő 17 én meg 14..) szval bele vagyok bolondulva. Azt nem mondanám hogy szerelmes vagyok belé mert annyira nem ismerem. Egy idje észre vettem hogy ő is vissza néz rám az utcán vagy csak ha elmegy előttünk stb.. Mikor lát akarom egyszerűen sosincs rá alkalom.vagy épp elkerüljük egymást. De mikor úgy döntök hogy jó feladom akkor Egyre sűrűbben látom naponta Mért van ez? Jelent valamit?
2012. júl. 8. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:

mikor lát akarom?..

Amúgy semmit nem jelent.. Szerintem a 3 év kicsit sem sok szóval akár lehetne is köztetek valami..:)

2012. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt jelenti felejtsd el, az univerzum így akar jelezni.... mert azt nem lehet hogy sose látod többé, mert tesod haverja, ezért vvan az hogy mikor akarod nem látod, mikor nem akarod látod...
2012. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

* Mikor látni akarom.:)

Csak az a baj hogy a szomszéd lánnyal járt aki előtte a tesómmal is járt. És a tesóm azt mondta hogy ő semmi képpen sem engedné meg hogy össze jőjjek vele..://

2012. júl. 8. 14:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a karakter volt túl sok, hanem a nyelvtanóra túl kevés. Amúgy meg, szerintem nem sok a korkülönbség. Egyszerűen nem jössz be neki és erre fogja a dolgot, hogy "túl fiatal vagy".
2012. júl. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy bejövök neki meg minden csak túl fiatal vagyok...egyépként szerintem a tesóm miatt nem akar semmit..
2012. júl. 8. 14:44
 8/9 Karina13 válasza:
Hülye a pasi már bocsi, ha túl fiatalnak hisz! Szerintem hagyjad, keress mást aki nem néz téged le!
2012. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Karina.! Szerintem is keresek valaki mást..tegnap (tüzijáték volt a 'falunkba') És láttam egy olyan lánnyal hogy..pff és látszott rajta hogy szégyenli magát..de mától ha belehalok akkor sem..még csak rá se nézek. 'Fog ő még futni utánam'..:/
2012. júl. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!