Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mibôll tudom, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibôll tudom, hogy egy fiú SZERELMES belém, és nem csak tetszem neki? Fiúk, ti hogy jelzitek ezt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hát ha ott sertepertél a közeledben mint egy palotapincsi, aki lesi minden szavadat, és feltűnően sokat érdeklődik rólad.


Akkor 100% hogy beléd zúgott, mint egy vak ló a szakadékba!

2012. júl. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel általában már benne vagyok egy kapcsolatban mire odáig jutok, hogy beleszeressek, ezért kimondom. Persze ha még úgy szeretsz bele valakibe, hogy nem is vagytok együtt erősen elrettentő hatása lehet egy "szeretlek"-nek. Folyamatosan ott vagyok, beszélgetek vele, bármit megteszek érte, ha megkér valamire megcsinálom, feltűnően kedves vagyok vele, ölelgetem, homlokon csókolom (elég erőteljes jelzés). Nagyon máshogy nem lehet ezt kifejezni.
2012. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon beszélget veled, hülyén viselkedik ha ott vagy, téged néz
2012. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!