Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a szerelmembe? :O

Figyelt kérdés

3 éve beleszerettem! nagyon szerelmes voltam belé! de bizonyos okok miatt nem jöhettünk össze! nagyon jóba voltunk mindigis! megvolt a bizalom minden... 1 éven keresztül bármit megtettem volna érte! ő az első szerelmem! majd beleunatam abba hogy nem lehet semmi... egy évig szenvedtem miatta! próbáltam elfelejteni! volt hogy több hétig nem is találkoztunk és már kibírtam, már nem hiányzott annyira! úgy éreztem most már tényleg barátként nézek rá! volt közbe nekem más stb... majd pár hónapja vége lett egy kapcsolatomnak! találkoztam vele és megint őt akartam! most már jelentőségét vesztette az a bizonyos dolog amiért nem jöhettünk össze annak idején! újból sokat voltunk együtt és egyik este kihívott beszélgetni! megcsókoltam! azóta együtt vagyunk! 2 és fél hónapja! vele minden jó,nem úgy mint a többi kapcsolatomba! ha bajom van elmondhatom neki! meghallgat! ő keres engem, érdeklődik irántam! néha órákon át folyamatosan csak röhögünk és hülyéskedünk! de azt hiszem későn kaptam Őt meg! 1 évig szenvedtem miatta hogy nem lehetünk együtt ...nehezen de egyszer már túltettem magam rajta! és tudom hogy már közel se azt értem iránta mint amit annak idején! :

egyik nap kivételesen kicsit összevesztünk ! úgy éreztem nem szeret! kb negyed óra volt amíg szomorkodtam, majd azt mondtam magamnak : " nem szeret?! leszarom! hagyjon el ő is! én már senki miatt nem vagyok hajlandó többet szenvedni" kimentem a barátaimhoz és olyan szinten jól éreztem magam velük ezek után hogy meglepődtem magamon! majd egy óra múlva jött hogy szeretne velem beszélni! és igazából akkor még kedvem se igen volt a lelkizős beszélgetéshez hiába a kibékülés az ára :/

szeretek vele lenni nagyon! megbízom benne! még mindig minden megvan benne amire vágyok! de azt kívánom bárcsak még mindig azt érezném mint régen! vélemények ?


2012. júl. 5. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
19/l
2012. júl. 5. 22:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor már több időt eltöltesz vele újból neki mered adni a szerelmed.
2012. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretted, és még most is érzel valamit iránta, akkor miért hagynád, hogy vége legyen. Hát ha végre nincs semmi a közétek állna, akkor küzdj meg érte, hogy együtt maradjatok. Az, hogy nincs meg, ami régen? Minden kapcsolatban is előfordul ez, de az emberek attól még szerethetik egymást, nem kell azonnal kétségbe esni. Attól még ugyanaz az ember, akit szeretsz. :) Remélem segítettem neked!
2012. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Teljesen hasonló cipőben járunk, csak én mi 5évig vágytunk egymásra, csak neki is és nekem is komoly kapcsolatom volt akkor....nemrég újra összehozott minket a sors, végre semmi sem állt közénk, se barát,se barátnő, 1hónapig megállás nélkül találkozgattunk, hihetetlen volt,hogy 5év után végre az enyém, és megbeszéltük,hogy költözzünk össze.....másfél hete összeköltöztünk, de folyamatosan arról kérdezget,hogy én miért nem szeretem, miért nem babusgatom őt...és a végén jött a nagy kérdés? szerelmes vagyok belé, vagy csak szeretem??? És hirtelen lefagytam, magam sem gondoltam volna,hogy 5év után végre enyém életem pasija és mégsem érzem azt,amit kéne...nem vagyok szerelmes....furcsa, de tényleg nem, pedig minden ott van: a férfi,akire x évig vágytam és vártam, és nem is gondoltam rá, hogy mi összejövünk vmikor, a közös lakás, a közös programok stb. Minden jó Vele,de nem érzem azt a felhőtlen érzést....nem tudom mit tegyek, megmondjam neki, és váljunk külön, vagy várjak még,hátha történik vmi olyan dolog,amivel megváltoznak az érzéseim?!

21/L

2012. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!