Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, most őszintén mondjáto...

Lányok, most őszintén mondjátok már meg, hogy mi a baj velem kinézetre?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni szeretnék meg itt csajozni (mielőtt jönnének a provokatív kommentek), csak ebbe a kategóriába találtam helyesnek kiírni a kérdést! Úgy érzem, hogy baj van a kinézetemmel. Nem volt még soha barátnőm lassan 20 éves létemre. És biztos vagyok benne, hogy nem a személyiségemmel van a gond... Nem haragszom meg, csak mondjátok meg, hogy nektek mennyire szimpatizálok kinézetre mondjuk egy 10-es skálán. Köszönöm!


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 13. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Növessz hajat, és kicsit járj el szolizni, elég sápadt fejed van.
2013. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi gond külsőleg, az írásodból az jött le, hogy egész normális, értelmes vagy.
2013. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nagyon kéne még több haj, nekem akkor tetszenél!
2013. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megnéztem, szerintem egyáltalán semmi probléma nincs a külsőddel. Teljesen normális ábrázatú, helyes srác vagy. És én ezt objektíven mondom - és itt ez a lényeg! Az ilyen válaszok, hogy "miért nincs több hajad" meg milyen a füled/orrod stb. azért teljesen félrevezetőek, mert szubjektívak. Vagyis arról szólnak, hogy az itt kommentelő random csajoknak éppen mi (nem) jön be - te viszont (gondolom) egy általánosan helytálló, objektív véleményre vagy kíváncsi. (Tisztelet a kivételnek, nem olvastam végig az összes választ.) A másik meg a tekintet-dolog. Egyesek nem tudnak elvonatkoztatni az arckifejezésedtől a képek készülésekor, illetve személyiségjegyekre próbálnak következtetni belőle, pedig nem nagyon lehet.

Na mindegy, igazából nem azért írok választ, hogy lefikkantsam a kommentelőket. Csak meg akarlak nyugtatni, hogy külsőre teljesen rendben vagy, nincs a fejeden semmi olyan, amitől ne lehetne működőképes! Illetve nem akartam, hogy az egyéni ízlésből fakadó kommentek félrevezessenek, amiket ugyan elég könnyű megkülönböztetni a hasznos, objektív válaszoktól, de mivel nem ismerlek, nem tudom, téged nem vezetnek-e félre.

Így látatlanban szerintem inkább az lehet a gond, hogy ezen görcsölsz, és talán ez látszik rajtad akkor is amikor csajozol. Ha egy lány megérzi a felé közeledő fiún a görcsöt, ahogy elkeseredetten küzd, hogy legyen végre csaja, akkor az elriasztja akkor is, ha nem csúnya. Meg persze itt jön képbe az egyéni ízlés, lehet hogy pont annak a lánynak nem voltál az esete. Viszont ha lazábban kezelnéd az egészet, és ez meglátszódna a kiállásodon, az megnövelhetné az esélyeid azoknál, akiknél külsőre határeset vagy, vagy bejössz.

Szóval szerintem ne görcsölj, csak sodródj, járj el a barátokkal ide-oda, beszélgess azokkal akik szimpatikusak, aztán biztosan összejön.

Aztán persze lehet hogy tévedek, és nem is görcsölsz annyira, csak onnan gondolom ezt, hogy lefotózod magad ezzel a céllal, és ilyen kérdést írsz ki.

És én elhiszem, hogy egy 20 éves fiú már jópár éve ivarérett és vágyik egy nőre, de azért ez nem az a kor, amikor komolyan aggódnod kéne, hogy úristen, miért nem volt még csajod! Tök fiatal vagy, nem 2-300 évvel ezelőtt vagyunk, amikor a 20 éves fiúktól már lánykérést vártak el. Szóval előtted az élet. Ne parázz rá, akkor előbb-utóbb összejön.

2013. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Szép, fehér gyerek vagy, ilyen kéne jó sok és akkor nem pusztulna ki a csodás fehér fajunk. De hát mi kell a mai lányoknak, barna, buzeráns kinézetű cicafiú meg NÉGER!!! Négerek itt a sztárok ez kell minden lánynak, én már nem bírom ezt!!
2013. okt. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!