Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nálatok ösztönös az,...

Lányok, nálatok ösztönös az, hogy ennyire nagyon válogattok a fiúk külsejét tekintve, illetve, miért jó az, hogy a fiú szemébe mondjátok tök gúnyosan, hogy ronda meg olyanokat, hogy hánynotok kéne, ha csak hozzátok érne?

Figyelt kérdés
Én már kaptam olyat, hogy egy lányt leszólítottunk haverommal és konkrétan vérig sértett, lealázott a csaj engem, pedig csak egy sziát tudtuk kkinyögni szinte. Aztán volt olyan is,hogy neten próbálkoztam be lányoknál és olyat írtak, hogy ronda vafgyok és hagyjam őket békén. Nem értem, hogy tudják sokan ezt megtenni, én fiúként sosem akarnék megbántani egy lányt sem, pedig nálam is próbálkoztak már be lányok és kb. a legnagyobb része még véletlenül sem volt az esetem, mégsem bántottam őket, kedves voltam és rendes velük. Amúgy annak ellenére,hogy valamiért engemnagyon sok lány rondának nevezett már, most nem is olyan rég éppen egy szép lánnyal smároltam, tapiztam, ölelgettem, neki például bejötem, mondhatni ő nyomult rám, pedig egyáltalán nem volt könnyűvérű lány. Viszont a könnyűvérű ribizli lányok szoktak amúgy a legtöbbször kicsúfolni, elutasítani és úgy beszézlni velem, mint egy senkkiházi féreggel. Jó lenne már végre egy rendes lányt találni,a ivel jókat szexelünk meg ott van az érés,hogy mi összetartozunk, egyek vagyunk stb. De ez a sok gúnyolódás valahogy eléggé bizalmatlanná tettt a lányokkal szemben.
2013. szept. 15. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a könnyűvérű ribizli lányok szoktak amúgy a legtöbbször kicsúfolni, elutasítani és úgy beszézlni velem, mint egy senkkiházi féreggel."


Meg is válaszoltad a kérdésedet.

2013. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, de sokszor a lányokat is így lealázzák. Sajnos vannak brutál bunkó emberek.
2013. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én kerülöm a szemkontaktust azzal akit rondának tartok

ha odajön, annyit mondok hogy nem szeretnék ismerkedni/beszélgetni és később sem. ha nagyon froclizza hogy miért, annyit mondok hogy nem vagy az esetem bocsi

neten is ezt mondom

ennyit az általánosításról

2013. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem fontos a külső,de a belső is. Én még soha nem mondtam fiúnak hogy csúnya,és nem is áll szándékomban.Szerintem ne vedd fel az ilyen sértéseket, egyszerűen csak parasztok.
2013. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan csajoknál próbálkozol ezekszerint akiknek se modoruk se semmi a fejükben.. másrészt a pasik ugyanezt csinálják ha annyit irok például bocsi ne haragudj nem vagy az esetem és jön a r.bancozás pedig tök alaptalanul.. én speciel sosem rondáztam vagy mondtam semmi rosszat egy srácra sem akkor sem ha nem jött be vagy nem ugy nézett ki ami nekem az ideálom vagy valami és ezt elvárnám forditva is ha már normálisan tudok beszélni.... de manapság a normális kommunikáció és az intelligencia hiánycikk..
2013. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
korod?
2013. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!