Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, most őszintén mondjáto...

Lányok, most őszintén mondjátok már meg, hogy mi a baj velem kinézetre?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni szeretnék meg itt csajozni (mielőtt jönnének a provokatív kommentek), csak ebbe a kategóriába találtam helyesnek kiírni a kérdést! Úgy érzem, hogy baj van a kinézetemmel. Nem volt még soha barátnőm lassan 20 éves létemre. És biztos vagyok benne, hogy nem a személyiségemmel van a gond... Nem haragszom meg, csak mondjátok meg, hogy nektek mennyire szimpatizálok kinézetre mondjuk egy 10-es skálán. Köszönöm!


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 13. 18:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%
Miért takarózol ezzel a páva szöveggel, azért mert neked nem jön össze valami? Az értelmes ember magában keresi a hibákat és megpróbálja orvosolni, nem pedig kifogásokat keres, vagy másra fogja a sarát. Nekem már ez egyből egy nem szimpatikus dolog.
2013. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

Unalmas, humortalan, savanyú, jellemtelen, és ijesztő

Vannak ismerőseim akik nem néznek ki jól,de legalább viccesek, és van egyéniségük, és foglalkoznak önmagukkal!

Bocsi...

2013. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

az egyetlen baj veled szerintem a hajad :)

mondjuk az eléggé sok negatívum is szerintem, ezért 10/7

2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Olyan sittes fejed van, vagy ahogy a Móóóuuuunikasóban pitbull fejed van xD
2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Ebből .gif-et lehetne csinálni... xD
2013. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Van egy srác az évfolyamban, aki külsőre egyáltalán nem fogott meg, de a személyisége (egy idő után!!!) teljesen le tudott venni a lábamról! Valahogyan tudja, hogyan kell szeretni! Tudja, mit kell mondani, hogyan kell felkelteni egy lány érdeklődését, volt kisugárzása!


Nálad is megoldható lenne...először is lehelj már magadba egy kis életet és energiát! Utána fejleszd a személyiséged...

2013. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

fiú vagyok.


Egy kis haj, meg egy kis stílus váltás. Mindenkinek az életében eljön az a pillanat amikor meg kell változnia...hát a te életedben most jött el ez az idő!!!!

Ne félj, nyugiba 4-5 hónap és már lesz 1 kis hajad, aztán pár gönc is kell és fel fog kelleni telepíteni egy eredeti "önbizalom 100"-os programot is.


Úgy nézel most ki mint egy begyöpösödött, az életbe belefáradt, nem érdekel, hogy mi lesz holnap, megsavanyodott öregember.


tiszta én!

2013. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nézd meg Mónika, tiszta szégyen! :D
2013. okt. 13. 18:51
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, és az őszinteséget! Amúgy igazatok van, hogy a képek azt sugallják, hogy negatív vagyok meg ilyenek, de elhihetitek, hogy nem. Most nem akarom kifejteni, de pozitív felfogású vagyok, és -ha nem is állandóan-, de sokat mosolygok. Ezeket a képeket most készítettem, és nem a mosolygásra törekedtem.
2013. okt. 13. 18:55
 20/25 anonim válasza:
nem tetszel . tizes skálán kettes.
2013. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!