Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, most őszintén mondjáto...

Lányok, most őszintén mondjátok már meg, hogy mi a baj velem kinézetre?

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni szeretnék meg itt csajozni (mielőtt jönnének a provokatív kommentek), csak ebbe a kategóriába találtam helyesnek kiírni a kérdést! Úgy érzem, hogy baj van a kinézetemmel. Nem volt még soha barátnőm lassan 20 éves létemre. És biztos vagyok benne, hogy nem a személyiségemmel van a gond... Nem haragszom meg, csak mondjátok meg, hogy nektek mennyire szimpatizálok kinézetre mondjuk egy 10-es skálán. Köszönöm!


[link]


[link]


[link]


2013. okt. 13. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
az a baj veled hogy nem mosolyogsz!
2013. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem mosolyogsz.
2013. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De szoktam, szinte egyfolytában társaságban, csak most random készítettem néhány képet.
2013. okt. 13. 18:36
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vagy az esetem. Olyan hármast adnék. Olyan vérszegénynek tűnsz valahogy kevés életkedvvel, alacsony kisugárzással és nem kelti fel a figyelmem semmi egyedi vonás.
2013. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
sztem nem is az arcoddal van gáz hanem érződik a bizonytalanság, az önbizalomhiány a képeken. persze ez azért van mert még nem volt nőd, és ebben a lányok hibásak mert ha értékelnének megnőne az önbizalmad és máris más ábrázatod lenne,
2013. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

olyan komoly vagy...

Meg nem ártana egy kis hajzat sem :D


De ettől eltekintve szerintem nagyon jól nézel ki. ;)

2013. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:

szia

császártöltési vagy hajósi fiú.

2013. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, még ezt akartam írni, hogy az a baj, hogy nem vagyok páva gyerek? :D
2013. okt. 13. 18:40
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lenne akinek bejönnél, nyugi...csak ne legyen már a tekinteted olyan, mint akit már az összes nője becsapott és földbe tiport!!!!


19/L

2013. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Nagy az orrod szerintem, meg a füled is eláll picit. De önmagában ez még nem kellene, hogy kizáró ok legyen. Igazából így nehéz véleményt mondani, hiszen alig látunk belőled valamit. Az összkép a fontos, illetve a személyiséged. Az meg, hogy milyen, kép alapján nem lehet eldönteni.
2013. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!