Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SZERETNÉM ha megfirtatnánk...

SZERETNÉM ha megfirtatnánk ezt a kérdést? Mit kezdjenek magukkal ismerkedés szempontjából azok az emberek, akik nem Budapesten élnek?

Figyelt kérdés

hanem vidéken: falu, község, kisváros ahol semmi élet.

Miért igazságtalan az élet? Aki pesten lakik, minden téren sokkal jobb lehetőségei vannak ismerkedésre.


2013. okt. 12. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na kicsit félreérthetően sikerült, úgy tűnhet mintha valami használtcikk-piacra vagy a t***m tudja mire akarnálak küldeni... :D Szóval bármilyen rendezvény, pl. a hozzám legközelebbi nagyvárosban volt pálinkafesztivál nemrég, csak látni kellett volna mennyi nő szaladgált pár nélkül.


De a legközelebbi kisvárosban is van éjszakai élet, igaz csak 4-5 helyen, de tele van minden környékbeli fiatalokkal.

2013. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jobb lehetőségei vannak?Ezt most komolyan gondolod?Képzeld én pesti vagyok,és sokszor én irigylem a vidékieket mert ott nem olyan személytelenül és undorítóan viselkednek mint itt.Ott ismerik egymást legalább,sokkal személyesebb mint itt ahol mindenki csak rohan egész nap és nem tudsz senkihez sem hozzászólni mert siet.Ismerkedés szempontjából maximum annyi lehet,hogy többen élnek itt és emiatt több lehetne az esélyed az ismerkedésre,de tapasztalataim szerint sokkal rosszabb mint máshol.
2013. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!