Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SZERETNÉM ha megfirtatnánk...

SZERETNÉM ha megfirtatnánk ezt a kérdést? Mit kezdjenek magukkal ismerkedés szempontjából azok az emberek, akik nem Budapesten élnek?

Figyelt kérdés

hanem vidéken: falu, község, kisváros ahol semmi élet.

Miért igazságtalan az élet? Aki pesten lakik, minden téren sokkal jobb lehetőségei vannak ismerkedésre.


2013. okt. 12. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit a pestiek.
2013. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, mégsem volt ezzel a gondom, volt párom, plusz minden községhez van közel egy nagyváros (relatíve közel), ahova be lehet menni kikapcsolódni,ismerkedni. Minden csak akarás kérdése.
2013. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na, egy újabb fantáziátlan egyén, aki nem tud magával mit kezdeni.

Érdekes, én faluban élek, de mégis tudtam barátnpt szerezni. Tudod, léteznek közlekedési eszközök, létezik a világban már online kommunikáció...

2013. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Mert Budapesten vannak a legjobb emberek, Vidéken meg hát, az vidék...
2013. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
princess of the moon te ingyenélő senkiházi te csak fogd be a pofádat pesten
2013. okt. 12. 23:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Mitől lenne ingyenélő és senkiházi? Te mitől érsz többet bárkitől?
2013. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mer én tom h ingyenélő kis kötsögje hidd el
2013. okt. 12. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
A pestiek nyomorékok egytől egyig... én örülök, hogy vidéki vagyok.
2013. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
annak én is örülök h vidéki vok de annak nem h emiatt a kötsög pestieknek minden az ölébe hullik. amúgy meg ha vidék nem lenne pest éhen döglene...
2013. okt. 12. 23:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi hullik az ölükbe? Egyedül az olyan dolgok miatt érné meg Bp-en élni, ami csak ott van az országban, pl. ott lehet a belvárosban sisak nélkül motorozni, mert senki sem mer szólni vagy nem törődik vele... :D

Egyébként pedig ott is csak emberek élnek.


Mit kezdjen magával? Menjen és ismerkedjen ahol jónak látja. Tömegrendezvények a legközelebbi városban, mindenféle kulturális program, fesztiválok, kirakodóvásárok. Egyébként meg itt a net.


Tulajdonképpen mi a baj? Egyéjszakás kapcsolatot szeretnél? Mert azt tényleg nehezebb egy kis faluban, ahol mindenki ismer mindenkit, a hírek pedig egy órán belül körbeérnek. :)

2013. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!