Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejön nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek, ha egy fiú kedvesen leszólít az utcán ismerkedés szempontjából, és aranyos bókokat mond? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 18:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Lehet hogy egy pszichopata gyilkos, vagy szervkereskedő.

Kort

2011. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Minden azon múlik, h jól néz-e ki a fiú.
2011. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

fiú vagyok de az egy béna duma, hogy


szia, ismerkedni akarok elvihetlek valahova.

2011. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Sajnos nem jön be nekik.


Én próbálkoztam sok mindennel, ne legyél kedves za nem nyerő, kivéve, ha nagyon jól nézel ki, de nagyon kevés a tökély pasi ezeknek.

2011. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Bejönne, de tuti beparáznék. 18L
2011. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
igen bejön.. csak a mai világban már furcsa. engem egyszer egy nagyon aranyos srác nagyon kedvesen szólított meg és annyira meglepődtem, hogy alig tudtam megszólalni mert megszoktam mostani fiúk bunkó stílusát.... kicsit olyan volt mintha egy középkori bárd lett volna. de azóta nem láttam sehol
2011. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
Igen! De egyre kevesebb az olyan pasi aki bókol a lányoknak vagyis én egyre kevesebbel találkozom!! :)) 21/L
2011. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Normálisvagy? ***** válasza:
Igen bejönne, mert ez is az tükrözné, hogy nem egy béna puhapöc.s, aki 10 méternél közelebb nem mer menni egy nőhöz!
2011. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
32%

"De egyre kevesebb az olyan pasi aki bókol a lányoknak vagyis én egyre kevesebbel találkozom!!"

Mert egyre többen rájövünk, h azzal nem érünk el semmit, mert úgyis csak a külsőt nézitek ;)

2011. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Normálisvagy? ***** válasza:

Basszus nem unjátok még ezt a külsőt nézitek csak csajok?!

Hát megsúgom, hogy a külsőtökön is lehet ám szépen változtatni, ne rinyálni kell itt, hanem változtatni, ismerkedni és majdcsak összejön valami!

2011. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!