Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejön nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek, ha egy fiú kedvesen leszólít az utcán ismerkedés szempontjából, és aranyos bókokat mond? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 18:43
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Több válaszolótól és haverjaimtól hallottam/tapasztaltam.


Egyik válaszoló kommentje:Számomra fontos, hogy tisztelni tudjam a lányt. A külsőségek nem annyira fontosak. Elég sok lány tetszik. Úgy 100ból kb olyan 90 általában bejön. Csak a belsővel lenne gond. És sztem az öltözködés az a lányoknál inkább a személyiségből fakad. Ez a problémám vele.


És mennyivel több férfi szemmel is jó pasit látsz csúnya/csúnyább lánnyal,mint fordítva!?

2011. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
És amiket te leírtál, azok általában a ribancokra jellemzőek.
2011. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
-.-" és létrejönnek a bunkó érzéketlen pasik..... bemagyarázzátok magatoknak hogy a lányok CSAK külsőségek alapján választanak CSAK bunkó, gazdag fiúkat de ez nem igaz vegyétek már észre!!! lehet hogy csóró büdös 300 kilós pasassal nem állunk össze, de mindenkinek szíve joga hogy mi tetszik neki, és amúgy ha a normális lányokat megkérdezed azért nem mernek ismerkedni idegenekkel elsőre mert félnek az érzelmi csalódástól, és attól hogy csak egy alkalomra akarnak....
2011. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
És akkor a normális lányokkal hogyan lehet ismerkedni?
2011. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
b+ nincs időd megismerni és nem megcsalni megbántani és igazán szeretni egy rendes lányt???? mert ha nincs akkor örök életen át kavarhatsz minden héten más cukcsiiii -zós ribanccal.........
2011. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
ja és a nem ribanc csajok általában nem ülnek az öledbe és fogják meg a f@szod ha ezzel újat mondok... feltehetően neked kell kezdeményezni és akkor visszakanyarodtunk az eredeti kérdéshez
2011. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy ő ribancokat szeretne így felszedni?
2011. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Hol kanyarodtunk el?
2011. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

ma 19:22


nem én egyedül is mentem egy lányra, ha több lány volt együtt, akkor mentünk közösen a haverokkal oda


sőt, volt, hogy egy magam odamentem egy 3-4-fős lánycsoporthoz is


ja és egyszer kifogtam német diáklányokat :D

2011. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

És valahogy így mentél oda hozzájuk?


Oh meine gott,das ist perfekt!

2011. dec. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!