Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejön nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek, ha egy fiú kedvesen leszólít az utcán ismerkedés szempontjából, és aranyos bókokat mond? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 18:43
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Szerintem 3 dolog kell a nőknek.


1.Magabiztosság

2.Humor

3.Sikeresség

+1 nem árt egy kicsit ápoltnak lenni

2011. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
64%
Mindig ezt mondják! De ők is ugyan úgy a külsőt nézik! Ha nincs seggig érő fekete hajad meg kék szemed meg akkora csöcseid mint egy ház és nem lehet veled villogni már nem is vagy nő!!
2011. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez nem igaz.
2011. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Mármint ez:Ha nincs seggig érő fekete hajad meg kék szemed meg akkora csöcseid mint egy ház és nem lehet veled villogni már nem is vagy nő!!
2011. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Annyi a különbség, h férfiak közül van kivétel is, akinek a belső (is számít, nők közül viszont nincs ilyen. Hiába mondjátok, ti is csak a külsőt nézitek.
2011. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
Mért nem igaz?? Én ezt tapasztalom!
2011. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
most csak az ismerkedésről volt szó! és igen valamennyire számít mindenkinek a külső mert nem akarunk kukásokkal ismerkedni, de ha épp kukás az illető és odaszól egy bókot az is tetszik, csak legfeljebb nem lesz a dologból semmi
2011. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%

Lányok, lányok! Miért hazudtok?


Én minden héten szerveztem ilyen ismerkedéseket a haverokkal a városban, totál vadidegen lányokat szólítottam le és tök rendes voltam, de nektek ez nem nyerő olyan szépen lekoptattatok a "van pasim, bocs nem érek rá, most mennem kell" dumákkal.


Dehogy vágytok ti erre max csak a tökéletes hercegre, de az nem létezik elárulom. ;)


22/F

2011. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
Az a baj nem engem szólítottatok le!! :D 20L
2011. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
csoportostul lerohantatok egy lányt az délelőtt utcán? xD bizar.. a helyszín és idő nem mindegy
2011. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!