Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejön nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön nektek, ha egy fiú kedvesen leszólít az utcán ismerkedés szempontjából, és aranyos bókokat mond? Kort írjatok!

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 18:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
ma 19:47 hagyjuk te idióta ámítsd csak magad hogy jó az az irány amibe a világunk fejlődik
2011. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Nagyon el vannak tájolva a mai fiatalok és az a legnagyobb baj hogy igen ők csak a külsőt nézik meg azt hogy ki milyen márkájú ruhába jár milyen telefon van a kezébe milyen kocsival feszít (amit hitelre vet meg és 2ezerért tankolja mert a többi megy a hitelre)De a mai 18 -20 éves lányok nagyon buták tisztelet a kivételnek !( lásd itt az oldalon is milyen okos terhes kérdéseket tesznek fel) És sajnos ő miattuk általánosítanak sokan mert már kevés az aki nem ezt nézi!
2011. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

19:53


Ha ez nekem szólt:Én nem mondtam egy szóval sem, hogy jó irányba tartunk, nem tudom miből gondoltad ezt


Én erre válaszoltam: feltehetően neked kell

kezdeményezni és akkor

visszakanyarodtunk az eredeti kérdéshez

2011. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
A faszt jön be! Nem bókolni kell egyfolytában. Olvasgass barátom! :) [link]
2011. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Fiúk, én is fiú vagyok, de a mi stílusunk teszi a nőket ilyenné, aztán meg nyafogunk... Próbáljatok meg dominánsak, kagabiztosak lenni! Nem kell bunkónak lenni, de azt sugározzátok, hogy tudjátok, hogy mit akartok és legyetek tisztában az értékeitekkel! Nem a nők a hibásak, hanem MI!
2011. dec. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
*magabiztsak
2011. dec. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Bogaa válasza:

Van akinek be jön van akinek nem :) nekem pl. jól esik de nem az utcán akarok elkezdeni majd ismerkedni.

és amugy meg a válaszokra cs annyit h igen a külsö is számit de ha rohadt jó pasit látok de egy szót nem tudok vele beszélni mert akkora egy bunkó f.sz akkor már lényegtelen h jól nézki. ;):))

2011. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Én pont ezt próbáltam meg úgy 2 hónappal ez előtt. Bár én lány vagyok, de mivel fiú eddig még nem nagyon jött hozzám, ezért gondoltam megnézem mi a nagy cucc ebben hogy odamész valakihez, és beszélgetsz vele. Sikerült is egy valakivel beszélgetnem, tök jól elvoltunk, elkértem a számát, meg adtam az én számomat, facen bejelöltük egymást minden egyéb. azóta sem keresett. én kerestem, mégis amikor azt mondom neki hogy találkozzunk azt mondja, hogy: most nem ér rá. ezek után 3. próbálkozás után azt mondtam magamnak, hogy akkor ezt így hagyjuk, kitöröltem telefonszámát, plusz faceről is. Hát, legközelebb újra megpróbálom, mondjuk holnap :D hátha ezúttal sikerrel járok :D A necces mondjuk az, amikor a pasinak kiderül, hogy van csaja. nabár szerencse velem ilyen még nem történt. 14/L voltam :)
2011. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Előző, és most képzeld el, ha egy fiúval egymás után 100 lány eljátssza ugyanezt! Na, mi csúnya fiúk ezért nem kezdeményezünk.
2011. dec. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Ha éppen barátaimmal vagyok,akkor nevetek rajta egyet, de néha elég idegesítő tud lenni. Ha fiú vagy és így akarsz megismerni egy lányt, akkor szerintem ez nem jó ötlet,mert nem valami bizalomgerjesztő, még akkor sem, ha ezt nagyon kedvesen teszed. Lány 18
2012. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!