Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem így?

Szerintetek van esélyem így?

Figyelt kérdés
Szóval egy átlagos 20éves vidéki srác vagyok,180magas átlagos testalkat,rövid sötét haj stb stb.Jelenleg munkahely után kutatok de kevés sikerrel sajnos,szüleimmel élek nem vagyunk gazdagok de azért megvagyunk úgy ahogy.Ritkán járok bulika úgy érzem kinőttem már,helyette jobban szeretem a baráti összejöveteleket kis iszogatás beszélgetés miegymás.Lényeg a lényeg így a jelenlegi helyzetemmel érdemes bnőt keresnem vagy esélytelen?Sajnos nincs rá lehetőség hogy mindig tudja ajándékot venni,elmenni ide oda ilyesmik,vagy előbb magamat kellene összekapnom? Rajtavagyok az ügyön,de már rég óta egyedül vagyok és hát jó lenne már egy komoly kapcsolat,rám is pozitív hatással lenne de félek belekezdeni is így...
2013. okt. 11. 23:28
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan kezdj bele ! :)
2013. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lánynak megvana saját ízlése ... vannak olyan lányok is akik pont ezeket szeretik ... ő sem túl gazdaag szóval megért stb stb ...
2013. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van esélyed, de a hozzáállásodon változtass.
2013. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem van esélyed, bőven!

Csak légy türelmes, mert úgyis akkor ismered meg azt a valakit, amikor nem is gondolnád, azt akit nem érdekel az anyagi helyzeted, milyen környezetben élsz, s pont olyannak fog kedvelni amilyen vagy, lehet ez fog megtetszeni benned. Hisz minden ember más és más.


Szerintem a legfontosabb, hogy őszinte légy, mert lehet, ha többet mutatsz, mint ami a valóság, azzal elijesztenéd. Ha azt hiszi milyen dús gazdag vagy, lehet nem is mer úgy kapcsolatba kezdeni, mert tart attól, őt nem tudnád elfogadni szegényen. (Ez saját, megtörtént tapasztalat...)


Meg aztán milyen társra vágysz? Akinek csak a pénzed kell, vagy aki tényleg szeret? Aki szeret az megérti, ha éppen nem tudsz ajándékot venni, vagy ha nem olyan méregdrága holmikat adsz neki. Engem a drágaság még zavarba is hoz. Nem is szeretem, ha úgy költenek rám, hogy tudom, hogy pl. 3 napja fizette be a tandíjat, ... persze ezt senki nem fogja mondani, meg nem is panaszkodik pénzügyekről az ember, de ha megismer valaki valakit közelebbről,ha már szorosabb a viszony, ezek is benne vannak. Ha meg nem jön ez az életmód a leendő hölgynek, kár energiát belefektetni.

2013. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!