Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy férfi, aki nagyon...

Van egy férfi, aki nagyon tetszik nekem, de mindig csak babakocsival lát, lehetne esélyem?

Figyelt kérdés

Kislányommal minden nap a sétánk alatt útba ejtünk egy bevásárló központot, ami itt van hozzánk nagyon közel. Ott veszünk zsömlét, ilyeneket. Van egy férfi, aki ott dolgozik.

Nagyon tetszik nekem. Már évek óta nem éreztem hasonlót, senkiben sem fogott meg semmi ennyire.

Eddig szinte kivétel nélkül csak a kislányommal együtt látott, tegnap viszont úgy éreztem, hogy nem csak véletlenül pillantott rám, mert ahogy elhaladt mellettem még vissza is nézett.

Először automatikusan beindult bennem az ösztön, hogy ez egy jelzés volt, de aztán magamra néztem, ahogy állok ott a babakocsival, és nem szeretném bebeszélni magamnak, hogy kölcsönös a vonzalom.

Ezért kérdésem az, hogy mennyi rá az esély, hogy egy fiatal férfi úgy is vonzódhat egy fiatal lányhoz, hogy egyértelmű számára, hogy a lánynak gyermeke van.


2013. okt. 11. 08:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Neked van valakid? vagy egyedülálló vagy?
2013. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esely mindig megvan! Lehet, hogy nagyon babakedvelo az illeto, akkor meg tobb eselyed is van!
2013. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyedülálló vagyok, de már évek óta nem ismerkedtem, nem jártam olyan helyen, ahol bármi lehetőség lett volna a flörtölésre, így kicsit kijöttem a gyakorlatból. Tegnap már meggyőztem magam, hogy valószínűleg azért nézett engem, mert nem értette, minek bámulja ez a hülye nő :)
2013. okt. 11. 08:49
 4/16 A kérdező kommentje:
25-26 körülinek tűnik a fiú, így nehezen tudom elképzelni róla, hogy nagyon vágyna családra, gyerekre :( Én 23 vagyok, nem bántam meg a kislányomat, hiszen szeretem imádom, de az biztos, hogy párkeresésben nem jelent túl nagy előnyt, hogy gyermekem van.
2013. okt. 11. 08:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen szituációban haladt el melletted és nézett vissza :) Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy csak felismert, és nem tudott hirtelen hova tenni. Velem is megtörtént már ilyesmi, munkámból kifolyólag ismerttel, bevásárlóközpontban, hogy nem ismertem fel, hogy jé, ez az a nő, akivel ott szoktam találkozni.
2013. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam :) Tegnap végigpörgettem az agyam az összes ehetőségen, mert máskor is nézett már rám, de azokból lehetett érezni, hogy úgy néz rám, mint a többi vásárlóra. Most valahogy másnak tűnt, mert a szemembe nézett 3x is, de aztán én is meggyőztem magam, hogy vagy azért, mert nem értette, ki ez a hülye, aki nézi, vagy valóban megismerhetett, elvégre minden nap "lát" ha csak futólag is.
2013. okt. 11. 08:55
 7/16 A kérdező kommentje:

Ja a szituációt kihagytam :D


Úgy volt, hogy ő ott ilyen csoportvezető. Ő osztja ki, hogy melyik pénztáros hová megy, meg ilyenek.

Én mindig az önkiszolgáló kasszánál fizetek, babakocsival nekem így egyszerűbb.

Neki pedig pont ott van a kis gépe, meg a mikrofon, ezért az esetek kilencven százalékában ott tevékenykedik.

Tegnap amikor álltam a sorban, akkor elment mellettem és visszanézett rám ( ezt a periférikus látásommal láttam, annyira azért nem estek ki a szemeim utána :D )

Aztán mikor az árukat csipogtattam le, jött vissza a helyére és akkor is nézett. Amikor ránéztem még nézett egy darabig, aztán elment az egyik pénztároshoz.

Majd mikor jött vissza a helyére, én akkor már fizettem, akkor is nézett, én közben elindultam ki, és akkor még nézett amíg elmentem.

Utána már nem láttam, mert háttal voltam, és nem szerettem volna hülyét csinálni magamból, mert minden nap oda járok vásárolni, kellemetlen lenne, ha lejáratnám magam.


Bocsánat, hogy így részletesen leírom, de tényleg kijöttem a gyakorlatból, és nem szeretnék többet látni a dologban, mint amennyi valójában van benne.

2013. okt. 11. 09:02
 8/16 anonim ***** válasza:
Húú, nagyon nem értelek...azt mondod, évek óta nem ismerkedtél, kijöttél a gyakorlatból...de babakocsit tolsz, ezek szerint még kicsi a babád. Akkor hogy is van ez, a gyerek az égből pottyant? :D
2013. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy hozd a tudomására, hogy egyedülálló vagy:D
2013. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Egy fiatal férfi vonzódhat egy gyereks nőhöz, én például 26 évesen 2 gyerekes anyába szerettem bele.

Csak jelezned kell felé, hogy szükséged van rá!

2013. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!