Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy férfi, aki nagyon...

Van egy férfi, aki nagyon tetszik nekem, de mindig csak babakocsival lát, lehetne esélyem?

Figyelt kérdés

Kislányommal minden nap a sétánk alatt útba ejtünk egy bevásárló központot, ami itt van hozzánk nagyon közel. Ott veszünk zsömlét, ilyeneket. Van egy férfi, aki ott dolgozik.

Nagyon tetszik nekem. Már évek óta nem éreztem hasonlót, senkiben sem fogott meg semmi ennyire.

Eddig szinte kivétel nélkül csak a kislányommal együtt látott, tegnap viszont úgy éreztem, hogy nem csak véletlenül pillantott rám, mert ahogy elhaladt mellettem még vissza is nézett.

Először automatikusan beindult bennem az ösztön, hogy ez egy jelzés volt, de aztán magamra néztem, ahogy állok ott a babakocsival, és nem szeretném bebeszélni magamnak, hogy kölcsönös a vonzalom.

Ezért kérdésem az, hogy mennyi rá az esély, hogy egy fiatal férfi úgy is vonzódhat egy fiatal lányhoz, hogy egyértelmű számára, hogy a lánynak gyermeke van.


2013. okt. 11. 08:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A kislányom másfél éves lesz, de még nem tud önállóan járni, ezért a babakocsi.


A párom mellett szintén nem ismerkedtem, nem az a típus vagyok, aki kapcsolatban ismerkedik, így ha összeadom a számokat 4 éve nem randevúztam, nem flörtöltem senkivel.

Szerintem ezt lehet éveknek nevezni.

Másfél éves kislányról nem gondolnám, hogy pici baba.

2013. okt. 11. 09:07
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb kérj tőle segitséget,véletlen ne találj meg az önkiszolgáló beütésénél valamit,mindegy.

Onnantól,ha akar valamit,már szóba elegyedik veled.


Nyugi,nem mindenki menekül egy kisgyerektől.

2013. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy gyerkőcöm és ő is másfél éves! De járni már tud szépen! Majdnem minden sétánál megnéznek,flörtölnek a pasik! Lehet azt hiszik nem az én gyerekem, de akartak már ismerkedni is így! Pedig nem nagyon adok jeleket senkinek! De nem minden férfit zavar a gyerek! Küldesz neki jeleket és kiderül!
2013. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Jó volt olvasni a pozitív példákat, hogy gyermekkel is lehet társat találni :)


Már csak az az egy kérdésem maradt, hogy hogyan tudassam vele, hogy egyedülálló vagyok, vagy milyen jeleket küldjek felé? :)

Jó ötlet megkérni, hogy segítsen, de az önkiszolgáló kasszáknál külön ember van arra, aki segít, a férfi aki nekem tetszik, eddig egyetlen egyszer segített be, mikor nagyon sokan voltak, egyébként ő a kasszákon kívül van.

2013. okt. 11. 09:41
 15/16 anonim ***** válasza:

És kasszákon kívül nem tudsz odamenni hozzá,hogy tudna-e segiteni,ezt és ezt hol keresd?

Ha akarod,meg tudod oldani,ne félj,menni fog az.

2013. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

De igazából oda tudnék menni, még tényleg van indokom is, mert keresek hetek óta valamit, és megkérdezhetném őt, hogy árulnak-e, de annyira beszari vagyok :(

Elképzelem az egészet az ő szemével, hogy odamegyek gyerekkel, nagyon félek, hogy mit fog gondolni, vagy ilyesmi, pedig az eszemmel tudom, hogy nincs veszítenivalóm, mert nem azt kérdezem meg tőle, hogy elvesz-e feleségül, de valamiért mégis gyáva vagyok még csak hozzászólni is :(

2013. okt. 11. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!