Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van még egy esélyem?

Szerintetek van még egy esélyem?

Figyelt kérdés
Tavaly, az a fiú aki tetszik,elhívott moziba,de én hülye fejjel nemet mondtam.Én sem értem miért. Évente kb 8x találkozunk,ha versenyünk van. Mostanában már nem beszélünk annyira,de ha igen,akkor is csak egy-két 'sziát'. Nem szeretnék ráírni,nehogy nyomulósnak tünjek. Szerintetek ha ráírnék, talán újra elérhetném az,mint régen? Talán újra elhívna vhova, vagy már teljesen elszurtam? 14/L

2013. szept. 29. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fog újra elhívni ha akarsz tőle valamit akkor kezdeményezz te
2013. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát meg ér! Én is kb. ilyen helyzetben vagyok, csak most foglalt a srác :DD
2013. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

rendben,koszonom. meg erot veszek magamon,es majd lehet belvagok..

2. kommentelonek: az ciki:D, de azert sok sikert es kitartas

2013. szept. 29. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy írsz neki, még nem biztos, hogy nyomulsz. Nyilván attól függ, milyen tartalmú az üzenet. De szerintem pár kedves sornak még örülne is, ha jóban vagytok. Megkérdezheted pl. hogy van, mi történt vele a nyáron, vagy éppen hogy indult neki a suli stb. Ebből kialakulhat egy jó kis beszélgetés, s akkor már idővel jelezhetsz is neki, s ha még mindig tetszel neki, talán elhív ismét valahova.
2013. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!