Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan hívő lány aki...

Van itt olyan hívő lány aki ismerkedne egy hívő fiúval?

Figyelt kérdés
17-25 év körülit keresek. Tudom, de nem járok el templomba és ilyen gyülekezetekbe. Jó lenne, ha volna olyen lány aki szintén hisz Istenben.
2013. okt. 9. 20:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%
Fogunk paráználkodni a hozsanna után, vagy esetleg várni kell az esküvőig?
2013. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy egyezzen a hajszínűnk. Ez egy életforma. Hitetlen és hívő nehezen fog hosszú távon kijönni, ezt hívják ellentétnek. Mint egy tisztességes rendőr ki betart minden szabályt az nem fog járni egy autótolvajjal, mert más a nézetük. Nem tudtam, hogy gáz olyat keresni aki nem az ellentettem...

A paráznaság kicsit nehéz amíg nincs házasság mivel a paráznaság házasság félrelépését jelenti. Nem baj, hogy nem tudtad. Azért szép poén lett volna.

2013. okt. 10. 19:49
 13/17 anonim ***** válasza:
Jelen.20.
2013. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Vannak ifi csoportok, a legjobb barátnőm is nagyon Istenhívő, és ott ismerkedett meg a jelnlegi pap növendék barátjával, és 3hónap útán fogták csak meg egymás kezét, 1év után ha nem több csók, 2 év után smárolás, aztán végre valahára esküvő 4év után, együtt imátkoznak naponta többször is, ezt már még a kapcsolat elejétől, és együtt járnak minden héten többször templomba stb. stb. ...

Amúgy nem valami harmonukis a kapcsolatuk, szex terén vannak nézeteltérések... pl. 25évesen fingjuk sincs arról hogy tulajdonképpen miről is szól, ill. mire jó...

2013. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ah most teljesen letörtem. Kösz az infót.

Nem járok templomba, mert nem kötelező. Attól még lehet valaki hívő, mert nem jár el templomba meg gyülekezetekbe. Szóval én itt feltettem egy kérdést, de csak meséket kapok. Remélem lesz valaki aki jelentkezik, bízom benne:)

2013. okt. 13. 10:31
 16/17 anonim ***** válasza:
en az vagyok viszont ket evvel idosebbnek kene lennem..
2014. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kár.
2014. jún. 10. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!