Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, nektek bejönnek az...

Pasik, nektek bejönnek az "elesett" csajok?

Figyelt kérdés
Bejönne olyan csaj, akinek nagyon szép teste van, szőke haja, gyönyörű arca, viszont nem tud se autót vezetni és csak érettségije van, mondjuk 2-3 gyereke? És minden téren egy pasi jelentené a biztonságot számára. Nektek ez tényleg bejön vagy pont az ellentettje?

2013. okt. 8. 11:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ez nem elesett csaj, hanem elkúrt élete van neki és pióca módjára pasikra tapad.
2013. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Mi az egyetlen esélye, hogy a többség szerint normális nő legyen belőle?
2013. okt. 8. 16:39
 33/37 anonim ***** válasza:
14-es válaszoló vagyok kíváncsi lennék kérdező ez a bizonyos nő véletlenül nem te vagy? nekem nagyon úgytünik hogy ez a csaj nem férfira vágyik hanem arra hogy a férfi illető felnevelje a kétgyereket az anyjuk helyett!
2013. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok, de ha én lennék is teljesen mindegy lenne, mert nem ez volt a kérdésem.
2013. okt. 8. 16:57
 35/37 anonim ***** válasza:
A gyerekes rész után befejeztem a kérdés olvasását. Halott ügy.
2013. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Autó, értességi senkit sem zavar( ha zavarná az régen rossz ).

2-3 gyerekkel szerintem már csak idősebb férfiakat fog találni(34 fölöttieket), ha szerencséje van.


Szerintem a legtöbb férfi másfajtájú elesettséget szeret. A fiatalabbaknak ez túl nagy falat, az idősebbek meg olykor éppen gyerektelen nőket keresnek.( Nagyon sokan, ilyen helyen dolgozok)


Vagy nehéz lesz vagy könnyű( ha szerencséje van ).


Kívánom hogy találja meg élete 2. legnagyobb szerelmét :)

2013. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Mit szeretne a nő igazából?
2013. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!