Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, nektek bejönnek az...

Pasik, nektek bejönnek az "elesett" csajok?

Figyelt kérdés
Bejönne olyan csaj, akinek nagyon szép teste van, szőke haja, gyönyörű arca, viszont nem tud se autót vezetni és csak érettségije van, mondjuk 2-3 gyereke? És minden téren egy pasi jelentené a biztonságot számára. Nektek ez tényleg bejön vagy pont az ellentettje?

2013. okt. 8. 11:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de bizton állithatom, hogy sokan szeretik ha "védelemre" szoruló hölgyemény a párjuk.
2013. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, de én még szócsatában sem tudom megvédeni magam nem, hogy mást, másoktól...főleg egy nőt.
2013. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Az iskolázottság nemigen érdekel, de a 2-3 gyerek nálam már eltántorító dolog :) Bár az már valószínűleg nem is az én korosztályom :) 23/F
2013. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
bejönni bejönne de a 2-3 gyerek az már nem.
2013. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
ha egyedül van 2-3 gyerekkel a nő akkor valami gond lehet azért ott is azzal a nővel... úgyhogy nem
2013. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, 25 éves és meghalt a férje és így teljesen magára maradt, anyagilag tönkrement.
2013. okt. 8. 11:40
 7/37 A kérdező kommentje:
És olyan pasiknak is eltántorító, mondjuk akiknek már előző házasságból van gyerekük? Szerintetek ez befolyásolja?
2013. okt. 8. 11:42
 8/37 anonim ***** válasza:
57%

Egy ügyetlenke csaj bejönne, nem izgat, hogy van e jogsija, az sem érdekel, hogy van e diplomája, egy virágárus szerintem ezerszer hasznosabb, mint egy bölcsész, arról nem is beszélve, hogy nagy eséllyel kisebb az egója.

A 2-3 gyereket egyedül nevelő jogsi, és érettségi nélküli nőből azonban én nem az elesettre, hanem az ostoba ribire asszociálok.

2013. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
nálam érzelem üggő, ha nagyon bejön és nagyon rendes a csaj még akkor sem várnám meg, hogy bele szeressek, nem foglalkoznék vele mert tudom h nem bírnék 3 gyereket anyagilag finanszírozni
2013. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, 25 éves és meghalt a férje és így teljesen magára maradt, anyagilag tönkrement."


Bocs ezt még nem láttam, amikor válaszoltam. Ez esetben a hölgyet kifejezetten sajnálnám, de még így sem kellene. Más gyerekét nem vagyok hajlandó felnevelni.

2013. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!