Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugye a fiúk nem adják fel...

Ugye a fiúk nem adják fel egykönnyen az ismerkedést ha azt látják, hogy a lány nem nagyon viszonozza az érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel alakul valami, legalábbis azt hittem. Egy hete beszélgetünk, de én nagyon közömbös voltam vele mert nem tudtam hogy fogadjam a hirtelen jött érdeklődését. Volt, hogy én vittem tovább a beszélgetést, mert nem akartam, hogy megszakadjon a levelezésünk, de nem reagáltam arra semmit, hogy bevallotta, hogy tetszem neki. Nem szó szerint vallotta be, csak utalt rá. De valahogy kitértem a válaszadás alól. Félek, hogy azt hiszi, hogy semmi esélye sincs nálam. Már egy napja nem beszéltünk. Mi van ha nem fog többet írni? Azt akarom, hogy írjon!!!
2013. okt. 1. 16:32
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2013. okt. 1. 23:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!