Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha egy lány azt...

Mit jelent, ha egy lány azt mondja rám, nyomi vagyok?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, nem túl régóta, egyszer már élőben is beszéltünk.

Utána haverom megkérdezte tőle, hogy milyen volt velem beszélgetni, azt mondta jó, de kicsit nyomi vagyok. És kérdezte haverom, hogy hogy érti, hogy nyomi, fejtse ki, a csaj meg nem tudta kifejteni, csak annyit tudott mondani megint, hogy nyomi.

Valaki tudja ez esetleg mit jelenthet, valamint lehet-e esélyem valahogy mégis a csajnál?



2013. okt. 1. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lúzernek tart.
2013. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hehe. XD

Ezen nevetek. :D

2013. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
max barát leszel szerintem:DD
2013. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zakathol ***** válasza:
Azt jelenti, hogy buktad. Sry brah.
2013. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a lány alaposan leminősíti saját magát.
2013. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerinted a nyomorék az pozitív dolgokat sejtet a jövőre nézve?
2013. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem sejtet pozitív dolgokat, de pont azért kérdezem, hogy lehet-e a véleményén még változtatni? Igazából még nem nagyon ismer.
2013. okt. 1. 16:22
 8/12 anonim ***** válasza:

16:15-ös válaszoló vagyok


Szerintem jobb, ha nem is foglalkozol ilyen alsórendű lányokkal, nem érdemelnek meg.

2013. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nézd, a bensőd csak akkor érdekes egy párkapcsolat szempontjából, ha a külső szűrőn átmentél. Ha a külsőd nem stimmel, akkor semmi se stimmel. A nyomi jelző a külsődnek szól. Egyéb emberi kvalitásaid maximum baráttá tesznek alkalmassá téged, ami a legmegalázóbb státusz, amit egy férfi kaphat.
2013. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi az értelmes válaszokat.

Ez azért érdekes amúgy főleg, mert kicsit régebben, megkérdezte ugyanaz a haverom tőle, hogy tetszem-e neki, és erre azt felelte, hogy nem vagyok csúnya.

Na... fura...

2013. okt. 1. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!