Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugye a fiúk nem adják fel...

Ugye a fiúk nem adják fel egykönnyen az ismerkedést ha azt látják, hogy a lány nem nagyon viszonozza az érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel alakul valami, legalábbis azt hittem. Egy hete beszélgetünk, de én nagyon közömbös voltam vele mert nem tudtam hogy fogadjam a hirtelen jött érdeklődését. Volt, hogy én vittem tovább a beszélgetést, mert nem akartam, hogy megszakadjon a levelezésünk, de nem reagáltam arra semmit, hogy bevallotta, hogy tetszem neki. Nem szó szerint vallotta be, csak utalt rá. De valahogy kitértem a válaszadás alól. Félek, hogy azt hiszi, hogy semmi esélye sincs nálam. Már egy napja nem beszéltünk. Mi van ha nem fog többet írni? Azt akarom, hogy írjon!!!
2013. okt. 1. 16:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor is, beszélgettek és úgyis érezhető lesz, hogy mi a szitu a részéről. De azér csak úgy ilyent nem mondunk a másiknak. Viszont azért is kell neked írnod, hogy jólessen neki a kezdeményezésed, mer lehet veszített az önbizalmából, és erősítésnek ez jó lesz. Csak lazán menjen a beszélgetés, majd kialakul úgyis.
2013. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2013. okt. 1. 17:06
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát igazán nincs mit. :-)
2013. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Most nem értem, első alkalom volt hogy közeledett hozzád, te nem tudtál mit reagálni.


Írj rá. De ha nem az első, csak te vetted észre most, akkor ez megint bunkóság amit csinálsz (én nem feltételezem, csak jártam már így.)


Volt egy lány, akivel pont ez volt, hol engedte hogy közeledjek hol nem. Aztán ő közeledett. Egyszer elegem lett, és jól összevesztem vele. Mai napig utálom.

2013. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

De igen. Minek fussak olyan szekér után ami nem vesz fel?

Keresek mást, ő meg dögöljön meg.

2013. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ajj olyan hülye vagyok már megint. Írtam neki, de nem válaszolt és valószínűleg azért mert nincs gépközelben és nem ér rá, de így meg látni fogja, hogy mennyire odáig vagyok érte és hülyének fog nézni.
2013. okt. 1. 21:17
 27/31 anonim ***** válasza:
A francokat, jól tetted, így még gondolkodni is tud, reggelre tuti ír, nem lesz ott gáz, hidd el. Figyu, ha tetszel neki, akkor nincs probléma. Max nehezebben indul, légy bátor nyugodtan. :-)
2013. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem így lesz!! :)
2013. okt. 1. 21:24
 29/31 A kérdező kommentje:
Igazad volt! Visszaírt! Úgy örülök! :))
2013. okt. 1. 22:21
 30/31 anonim ***** válasza:
Hálleluja! :-) További sok sikert! :-)
2013. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!