Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugye a fiúk nem adják fel...

Ugye a fiúk nem adják fel egykönnyen az ismerkedést ha azt látják, hogy a lány nem nagyon viszonozza az érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel alakul valami, legalábbis azt hittem. Egy hete beszélgetünk, de én nagyon közömbös voltam vele mert nem tudtam hogy fogadjam a hirtelen jött érdeklődését. Volt, hogy én vittem tovább a beszélgetést, mert nem akartam, hogy megszakadjon a levelezésünk, de nem reagáltam arra semmit, hogy bevallotta, hogy tetszem neki. Nem szó szerint vallotta be, csak utalt rá. De valahogy kitértem a válaszadás alól. Félek, hogy azt hiszi, hogy semmi esélye sincs nálam. Már egy napja nem beszéltünk. Mi van ha nem fog többet írni? Azt akarom, hogy írjon!!!
2013. okt. 1. 16:32
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
89%
de igen, semmi kedvünk feleslegesen küzdeni a semmiért.
2013. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha megmondom valakinek, hogy tetszik nekem ő meg sz.rik rá, akkor mi lesz a következmény?
2013. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De azt mondta, hogy évek óta tetszem neki és most vette rá magát, hogy írjon. Nem hiszem, hogy ilyen könnyen feladná. Vagy mégis?
2013. okt. 1. 16:35
 4/31 A kérdező kommentje:
De nem sz.rtam rá, én még kérdezgettem tőle dolgokat...
2013. okt. 1. 16:35
 5/31 anonim ***** válasza:

Változó...


Azok a fiúk, akik nem hajlandóak tudomásul venni az elutasítást, szinte szánalomszinten tepernek tovább...


Az igazi férfiak elfogadják a nemet, és továbblépnek.


Ha az első kategória... őszintén... neked kellene?

2013. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

ugyan ezt csinálja az asszony velem egy hónapja !

ne legyél vele közömbös viszonozd a kedvességeit mert ha tovább folytatod ezt pedig érdekel a srác akkor elfog hajtani a francba. el kell fogadni hogy valakinek tetszel és törődne veled és viszonozd külömben mindig hoppon maradsz

2013. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Egy nap azért még nem a világ vége...
2013. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Mér nem azt akarod inkább, hogy te írjál neki talán? Tök egyszerű a történet. Kiderült, hogy tetszel neki, akkor gondolom neked is ő, írsz neki, hogy találkozzatok, ennyi. Mit kell ezt túlspirázni? :-)
2013. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy feladja, ugyanakkor megvan rá az esély. Ő bevallotta neked, hogy mit érez(még ha nem is szó szerint), de te semmit nem reagáltál rá. Mégis mi miatt gondolná azt, hogy van még esélye nálad? Szerintem most már neked kéne tenned valamit az ő irányába, ha nem akarod, hogy ez a dolog megszakadjon.
2013. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

ha valakinek adok valami viszonozni valót, de nem kapok semmit, akkor alap hogy békén hagyom.


2-3 szituácíóból kiderül hogy fogadja, ha van reakció a lány részéről oké, ha nincs békén hagyom.


Ha bevallom hogy tetszik nekem (ezt nem hiszem hogy így megtenném) és akkor se kapnék belátható időn belül semmit, szintén békén hagynám, sőt, ha a jövőben ő próbálkozna be, ugyanezt adnám neki, amit ő nekem.

2013. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!