Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is észrevettétek hogy...

Ti is észrevettétek hogy gyiken ugy állítják be a nöket mintha elérhetetlen tulvilági lények lennének?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 11:19
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Mert nem tudnak csajozni, ha kapnak egy elutasítást, akkor eszük ágába sincs magukba keresni a hibát változtatni egy pár dologban, hanem mindig csak a másik a hibás, vagy nem tudják felfogni, hogy mindenkinek más jön be. Ami miatt egyre negatívabbak, búval béleltebbek lesznek, emiatt meg nem fog kelleni senkinek, és ekkor hiszik azt, hogy rondák de mellé kedvesek, és a nőknek meg adonisz és bunkó pasi kell, mint pl itt gyk-n az 55%-os és a 78% terjeszti ezt az igét non-stop, minthogy változtatnának, és kimennének friss levegőre a barátaikkal. Ez igaz a nőkre is csak sokuk nem itt sajnáltatja magát. Súlycsoport dolgot meg erős túlzásnak érzem, mert szerintem nem kell két embernek teljesen egyezniük mindenben pl. egy sportos csajnak is lehet átlagos pasija meg fordítva, és egy szakmunkást végzett palinak is lehet közgazdászt végzett barátnője, erre vannak a kompromisszumok és, hogy elfogadják egymást. Viszont az se jó, ha totál ellentétek.
2013. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

13.47

Ez egyáltalán nem így működik ma. Rendszeresen előfordul, hogy átlagos vagy akár csúnya és/vagy kövér csaj nevez rondának egy átlagos srácot. Mivel ugye sok idióta mászik még őrá is, ezért teljesen elszáll magától.

Míg más csaj akár kimondottan szép, de mivel csendes, visszahúzódó természetű, ezért nem is nagyon környékezik meg; ami miatt erősen elértékeli saját magát.

Nem kizárólag a saját kinézettől függ, hogy ki milyen nagyra van magával, hanem a személyiségétől elsősorban és részben attól, hogy milyen visszajelzéseket kap.

2013. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

"minthogy változtatnának, és kimennének friss levegőre a barátaikkal."


És azután mi jön? Ez eddig még sokaknak megvan.

2013. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
42: Én nem emlegettem a külsőt, nem értem, hogy te miért... Az, hogy sportos vagyok, az egy dolog. Nem a külsőm miatt hoztam fel, hanem a felfogásom miatt. Mit kezdhetnék egy kövér pasival, aki mozdulni sem akar? Érted a lényeget?
2013. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Szóval utálod a kövéreket? Diszkrimináció:)
2013. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
45: Nem utálom én a kövér embereket, csak nem az én világom, ennyi. Ettől még normális leszek velük, de ez már egy különbség és nem azért, mert kövér, hanem azért mert nem tesz ellene semmit.
2013. okt. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!