Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is észrevettétek hogy...

Ti is észrevettétek hogy gyiken ugy állítják be a nöket mintha elérhetetlen tulvilági lények lennének?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 11:19
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

16 - Bírom az ilyet :DD Oda megy egy lányhoz és úgy beszél vele mintha átlagos lenne és aztán csodálkozik, ha kiröhögik.

Nem azt mondom, hogy én egy szépség vagyok, de amikor úgy jött oda hozzám egy pasi, hogy én csak egy átlag vagyok és örüljek, hogy odajött hozzám.. hát :D Inkább azoknak adok esélyt, akiknél érzem is, hogy vonzó vagyok számára.


Most nem azért, de melyik lány akar olyannal járni, akinél azt érzi, hogy ő csak egy átlag?

2013. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
78%

azért elérhetetlenek,mert pl egy nem túl szép külsejű srác nem a ''bomba'' nők közt kéne keresgélni,hanem a saját súlycsoportjába.ugyanígy az átlag-átlag stb...

Nem csak a nőkben van a hiba,hanem néhány pasi agyában is..

2013. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

"ég jó, hogy nekem nem kell ilyenekkel foglalkozni és nem hat meg a problémátok. Már nagyon unalmas.."


Akkor minek írsz?

2013. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Mondd csak 51 %, honnan kéne tudni, hogy kinek ki a saját súlycsoportja?
2013. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
#21: ők tartották magukat átlagosnak, számomra mégis gyönyörűek voltak. Nem magyarázom, úgysem fogod fel.
2013. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:

25 - én nem fogom fel? :D bocsi! "pusztán mert átlagos vagyok. ... Holott ők is azok" - ne is haragudj, de akárhogy olvasom ez a te véleményed. nem pedig a lányoké akik visszautasítottak. írd le úgy, hogy "holott ők is átlagosnak gondolták magukat", talán akkor nem írtam volna ilyet.


nagyon feltudom fogni a dolgokat :) nem vagyok buta.

2013. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
én úgy érzem ez "mivan ha nem tetszem neki" "félek az elutasítástól" újkeletű dolog már-már népbetegség szerintetek? és mitöl lehet ez, a média?
2013. szept. 30. 14:27
 28/46 anonim ***** válasza:
de mondjátok már meg pasik miért nem mertek kezdeményezni ? mi lesz ,ha elutasít? istenem nem jöhettek be minden csajnak nem nagy dolog. Nem tudom miért kell ilyen durva dolognak képzelni.Attól mert nem vagy az esete nem azt jelenti,hogy többet ne próbálkozz mert ronda vagy mint a bűn ,ha az is valaki öltözkedéssel és normális ápolt megjelenéssel bejöhet még bárkinek.
2013. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

52 %

Azért, mert nem képesek tisztességesen kezelni az ilyen szituációkat. Olyan szemét módon küldenek el sok embert, hogy teljesen összetörik őket.

2013. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
72% szerintem az ilyen lányokon látszik, hogy úgy küldenének el :) nem kell cicababákhoz odamenni. ha azt mondod, hogy visszahúzódó lányokhoz mentél oda és ők küldtek el így... azt nem hiszem, hogy eltudnám hinni :D
2013. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!