Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is észrevettétek hogy...

Ti is észrevettétek hogy gyiken ugy állítják be a nöket mintha elérhetetlen tulvilági lények lennének?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 11:19
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Alamuszi macska nagyot ugrik, hidd el!
2013. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
én nem is attól félek, hogy elutasít, hanem attól, hogy (nem sokkal később) valamiféle csalódást okozok (neki, akárkinek, vagy az egész emberiségnek)
2013. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
# 31 Ez nem nyuszival van?
2013. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Lehetséges, a változtatás jogát fenntartom. :)

egyébként nyuszinak és macskának is szokták nevezni a lányokat, tehát nagy gond nincs ezzel. :)

2013. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
(fyi a 32., 33. és ez nem az a 79%-os, akivel eddig vitatkoztál)
2013. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

ez egyébként mégegy sztereotípia,hogy a feltünöen csinos csajok bunkok pár hete volt hogy a budai urinegyedben vártam a villamost (nem ott lakom) és az egyik házbol kijött egy tényleg agyonmázolt szöke mint aki a cimlaprol lépett le ott ettem a kis hambimat a tábla mellett meg ott a táskám ö nézte volna a menetrendet hát arrébraktam mármint a táskát.és ö meg tök kedvesen ó hagyjad csak látom így is. aztán egy pár szót még váltottunk de tényleg halál kedvesnek tünt. pedig nem vagyok pénzes meg átlagos a kinézetem még ki sem vagyok gyurva.igaz nem nyomultam rá de nekem az jött le hogy aranyos


bocs kicsit hosszu lett

2013. okt. 1. 08:24
 37/46 anonim ***** válasza:
ez egy romlott gyk-társadalom :D ez van :D
2013. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
24: Elég baj az, ha nem tudja valaki felmérni, hogy hova tartozik. Ha értelmes vagy, akkor értelmes párt keresel. Ha kedves vagy, akkor kedveset. Ha sportos vagy, akkor sportosat. Aki nem tudja, hogy hova tartozik, magára vessen. Nem a másikkal van akkor gond. Én sportos lány vagyok és minden pasim sportos volt. Én versenyeztem ugyan, de közülük nem mindenki. Nem értem, hogy mi ezen olyan nehéz. Suba subával, guba gubával.
2013. okt. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

# 38

Jo ez a szam, valahogy tukrozi a valosagot...

2013. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!