Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok félénk?

Miért vagyok félénk?

Figyelt kérdés
Mindig, hogy ha lenne rá lehetőségem, hogy megismerkedhetek egy szép lánnyal, valahogy nem bírom megtenni. Valamiért félek tőle, hogy mit mond majd, kinevet-e esetleg, vagy hasonlók. Mindig arra várok, hogy kezdeményezzen, de sajnos ez nem így megy, mert nekem kéne, de valahogy nem tudok. Miért nincs a lányokkal kapcsolatban önbizalmam? Amúgy meg hatalmas önbizalmam van mindennel kapcsolatban, de valahogy itt mindig berezelek. Ez miért lehet? 14/F

2013. szept. 29. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert tapasztalat hiányában nem tudod, hogy mire számíts. Ez természetes. Bele kell kezdeni egyszer, minél hamarabb túl kell esni a "tanuló körökön" és meglátod ez is menni fog, mint minden más.
2013. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert fiatal vagy - majd belejössz. :)

Talán ha jársz vmit sportolni, a "saját pályádon" nagyobb sikerrel vadászol.

2013. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a félelmet hagyd magadban. cselekedj annak ellenére, hogy félsz. attól nem lesz megoldva semmi
2013. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Ment a zöld pacsi! :D
2013. szept. 30. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!