Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan válhat egy amúgy...

Hogyan válhat egy amúgy félénk, visszahúzódó, halk szavú fiú magabiztos fellépésű, határozott valakivé, akivel szívesen töltik az idejüket a nők?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Tanulás -> jó munka -> siker, magabiztosság -> nők


Vagy nem.

2013. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű. Van két diplomám, és elég jól keresek, tehát az első két pontot szerintem kipipálhatjuk. Hol is van az a siker és magabiztosság? Mit kellene tennem hozzá? Ez szerintem nem a pénz és a munka függvénye.
2013. szept. 23. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Direkt nem írtam a pénzt.


De ha az őszinte igazságot akarod: minden a fejszerkezeten múlik.

2013. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én is ilyen voltam..

Megoldás:

Suli melett munka (heti 60E)

Rövid haj

Normális ruha

+ a legfontosabb szűzesség elvesztése ;)

2013. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Évek-rutin.

Az alaptermészeten elég nehéz erőszakkal változtatni, mert ha valaki szerényebb, csendesebb típus, attól elég furának tűnik, ha elkezd vagánykodni (ripacskodás).

A magabiztos fellépés akkor lenyűgöző, ha van mögötte tartalom, egyébként szánalmasnak hat. (lsd.X-Faktor)

Ha mindenáron fejleszteni akarod ezen képességeid, akkor szerintem muszáj társaságba, emberek közé járnod, ahol gyakorolhatod az ismerkedést és az elutasítás kezelését egyaránt. A sportolás egyébként csodákra képes:-)

(konditerem, uszoda...)

2013. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez leginkább gyakorlat kérdése. Ha gyerekkorod óta ilyen vagy akkor már biztos berögződött szóval nem fogy egy-kettőre menni.

Feltűnt hogy fiúnak hívod magad és "valakivé" akarsz válni, de a nőknek akarsz imponálni. Nekem ebből az jön le hogy nem tekintesz magadra férfiként. Még a kifejezést is kerülöd. Márpedig ha 2 diplomád van akkor legalább 25 éves vagy tehát nem számít hogy nézel ki, hogy a szüleiddel élsz-e és hogy mennyit keresel, férfi vagy. A heteroszexuális nők pedig férfiakat akarnak, nem fiúkat meg valakiket. Leginkább ezen kéne dolgoznod.

Csinálj olyan dolgokat amiket szerinted egy férfi csinál. Van akinek ez a sport, van akinek az autók, van akinek a karrier vagy bármi más.


Mások számára nincs különbség a közt hogy természetedből fakadóan határozott és magabiztos vagy és a között hogy ezt megjátszod. Ha jól csinálod akkor csak te fogsz tudni róla és előbb utóbb természetessé válik majd.


A halk szavúság legtöbbször abból adódik hogy az ember nem vesz elég nagy levegőt, csak "piheg" ami nem alkalmas arra hogy nagy volumenű hangot adjunk ki. A hangerő csak a kiáramló levegő nagyságától függ, tehát mielőtt megszólalsz, vegyél nagy levegőt.

2013. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ja igen lemaradt...


Nem kell eroltetni a dolgot járj bulizni ... Legyen sok lány haverod (azert jo mert mindig kibeszélik a pasikat és talán ajánl téged valakinek..


Am en se vagyok szép. De a felső testem elég jó.. Hála munka+kondi ... És hidd el a lányok nagyon szeretik a kocka hasat.

Töb lett aki nem szeret mert azt hiszik h. Változtam.. Pedig nem igaz csak végre kimondom amit gondolok.


Most van egy csoda szép 16éves bnőm akit nagyon szeretek! (És igényli a szexet :3 )

2013. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak lányok, akik pont a halk szavú, visszafogott férfiakat szeretik. Nem kell feltétlenül megváltozni. Inkább vállald magad, attól magabiztosabbnak is fogsz tűnni.

Az már más kérdés, hogy hol, hogyan lehet ismerkedni.

2013. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kérdésre részben választ az alábbi kérdésben a 8-as számú válasz


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__486..

2013. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!