Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ennyi lelki sérült...

Miért van ennyi lelki sérült lány manapság?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerkedem, több-kevesebb sikerrel. Mind online, mind pedig élőben.

Néhány randi után, addig ugyanis mindig tartják magukat, de utána egyszerűen kiömlik belőlük a sok dolog.

Családi gondok, szétment család, válás, veszekedés/harag anyával, apával, tesóval, a másik meg az exek, exével így ugy, tönkrement, utálja meg hány tőle, de mégis 5 percenként felhozza. vagy több mint fél éve szakítottak, de még mindig szerelmes belé (ki nem mondja, de úgy viselkedik)

Normál esetben hagynám ezeket a lányokat, de az hogy tényleg most itt néhány hét alatt megismertem jobban, tehát hogy randi stb 7-8 lányt, és kivétel nélkül mindegyiknél volt valami?!

Most nem azt mondom, hogy mindenki éljen boldog családban meg stb stb, és tény, meg jó hogy elmondja, mert bántja a dolog...de én már úgy érzem, hogy mindig mindenki szemetesládája vagyok. Randira eljön, és felszínre kerülnek ezek...onnantól kezdve már nem tud elvonatkoztatni a problémáitól, és csak azon agyal, látom rajta, hiába próbálok témát terelni.

Szóval, ahogy ezek a dolgok előjönnek, már nem rajtam vagy netalán rajtunk, agyal a csaj, hogy rendes, kedves pasi meg minden, jó lenne vele együtt, hanem kvázi megszűnök..és a problémái maradnak..:/

Miközben mindaddig, nagyon flottul megy az ismerkedés. Csókok, flörtök, piszkálások..minden!

De ezek után, megváltozik az egész..én sz/rul érzem magam, mert őket bántja és nem tudok segíteni. Ők sz/rul vannak, hogy már megint a problémáikon rágódnak.


22/F



2013. szept. 29. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

szóval akkor én csinálom rosszul?!


de mi van ha nem szexre vágyom, hanem valakire, aki szeret? :/


19:59


totál egyetértek! :/

2013. szept. 29. 20:07
 12/14 laci911 ***** válasza:
22%
Ez olyan kb minden nőnek vannak takargatni valója , szeremes ès ,ez olyan , hogy megèrdemli egy olyan nő aki el vertek ,ès közben tudta , hogy az a csàvó veri a nőket . Tisztelem a nőket ,de fiatalkènt agyilag sebezhetőek ezèrt is vàlasztok idősebbet .Nem tudsz mit tenni aki nem akar veled lenni azt hagyad jön màsik majd .
2013. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 laci911 ***** válasza:

Amugy fèrfi vagy tehàt nem tagadhatod le , hogy mit szeretnèl tölle .

Akkor halgasd meg ha baràtnak akarod a lànyt , hidd el neten teli van pshilogussal tehàt csak ajàlni kell neki egyet .Azt mondom neked , hogy randizz de ha ki tàrulkozik azèrt mert bizik benned akkor bukod a randit ilyenkor közbe kell avatkozni ès mondani kell neki , hogy bocs de èn nem azèrt jöttem , hogy a volt baràtodról beszèljünk . Tehàt ne hallgasd mert nem vagy szakember te ismerkedni mèsz oda nem terapeutàt jàtszani .

2013. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szergej55 ***** válasza:
86%
Ez nem női privilégium, nézd meg az alcsonyságuk vagy nemszépségük miatt síró ifjakat akár csak itt az oldalon. A társadalom 90-95%-a lelkileg beteg, egész egyszerűen.
2013. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!